Гороскоп на 15 грудня 2017 року. Що сьогодні віщують зірки

Сьогодні зірки гороскопу обіцяють щедро наділити вас життєвою силою і міцним здоров’ям.

День схиляє до товариськості і легкості, тому може виникнути бажання багато часу провести у веселій компанії, разом з близькими або друзями.

Сьогодні вам буде як ніколи легко керувати емоціями – як своїми, так і чужими. Це хороший день для нових знайомств (в тому числі романтичних), які згодом можуть перерости в щось більше.

ОВЕН

Сьогодні Овен зуміє задіяти свої можливості для того, щоб маніпулювати оточуючими!

Це можуть бути як прямі методи тиску – такі як суперечка, наказ і т.д., так і таємні ниточки, за які Овен здатний поволі смикати, щоб отримати потрібний йому результат. Зрештою, Овен отримає те, до чого він прагне, проте на це піде стільки часу і сил, що перемога його навряд чи сильно обрадує.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні, якщо у Тельця намічається дискусія або навіть просто серйозна розмова, йому буде як ніколи легко прислухатися до думки іншої людини. Телець зуміє подивитися на ситуацію з точки зору опонента, і суперечка втратить сенс. День загострює дипломатичні здібності Тельця, а заодно наділяє його мудрістю, розумінням і здатністю співпереживати. Це забезпечує йому успіх в переговорах і взагалі будь-яких справах, де потрібно вміти спілкуватися.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні доля Близнюків – допомагати оточуючим, особливо близьким. У Близнюків може прокинутися бажання бути в курсі навіть найдрібніших подій в житті якоїсь людини, піклуватися про неї і опікати. Якщо ж ця людина має проблеми, Близнюки здатні терпляче вислухати, виконати роль психоаналітика і допомогти слушною порадою. Головне, щоб турбота переросла в нав’язливість – для цього Близнюкам необхідно трохи стримувати свій альтруїстичний порив.

Цікаві життєві історії читайте у газеті «Екстра Закарпаття»

РАК

Сьогодні  Рак налаштований на боротьбу, однак боротися йому буде ні з ким: навколишні без бою готові присудити йому перемогу! Більш того, вони із задоволенням підуть за Раком, досить йому запропонувати який-небудь проект, що вимагає спільних зусиль. Взагалі, в будь-яких заходах з великою кількістю народу Рак буде відчувати себе «на коні», а в ролі організатора або миротворця йому просто не буде рівних!

ЛЕВ

Сьогодні зірки гороскопу радять Льву присвятити час вирішенню проблем з близькими людьми – якщо, звичайно, такі проблеми є. Це виявиться дуже ефективним. Якщо зазвичай спроба розібратися закінчується банальною сваркою і масою взаємних образ, то і Лев, і його близькі налаштовані на те, щоб спробувати зрозуміти один одного. Спробуйте завести розмову по душам – і ви здивуєтеся тому, що вас підтримають і навіть більш того: охоче підуть вам назустріч.

 ДІВА

Сьогодні в повсякденних справах Діва може діяти на автопілоті – настільки спритно у неї будуть виходити звичні речі! А ось на спілкування з людьми навпаки, піде чимало часу і сил. День загострює комунікаційні можливості Діви, змушуючи її не просто спілкуватися, а шукати інформацію в розмовах, прислухатися до чуток, бути в курсі подій. Не виключено, що якийсь факт або слух дасть їй в руки козир, дозволивши цими подіями поволі керувати.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні  на Терези чекає багато зустрічей – і запланованих, і раптових – кожна з яких може виявитися не випадковою. Це стосується і романтичних знайомств, і ділових зв’язків. Особливо останніх: зірки гороскопу кажуть, що якісь справи, слова або плани Терезів здатні вплинути на їх кар’єру, положення в суспільстві і грошовий дохід. Правда, цей вплив може бути не тільки зі знаком «плюс», а й «мінус», тому Терезам необхідно ретельно зважувати всі свої слова.

СКОРПІОН

Сьогодні навколишні будуть розраховувати на підтримку Скорпіона, і він цілком здатний їм її надати! День наділяє його упевненістю в собі і харизмою лідера, тому Скорпіону слід приготуватися до того, що люди будуть питати його ради з будь-яких питань. І це правильно: його поради будуть відрізнятися продуманістю, Скорпіон здатний ясно бачити суть речей, а тому зможе легко обчислити слабкі місця будь-якого плану.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні Стрільцеві слід бути обережніше з людьми, які намагаються маніпулювати ним: в цей день їх активність висока як ніколи! Взагалі, якщо є така можливість, зірки гороскопу радять Стрільцю провести день далеко від великого скупчення народу, можливо навіть за містом, в колі найближчих людей. Інакше не виключено, що Стрілець виявиться проти волі втягнутий в якусь чужу справу, яка в кращому випадку не принесе йому нічого. А в гіршому – принесе проблеми.

КОЗЕРІГ

Сьогодні оточуючим навряд чи варто робити наголос на логіку, якщо вони хочуть в чомусь переконати Козерога. Він схильний приймати рішення під впливом емоцій, а головним аргументом стане його інтуїція. Взагалі, Козеріг налаштований скоріше на творчий, ніж на діловий, лад. Там, де треба проявити фантазію, йому не буде рівних, а серця людей він зможе читати, як відкриту книгу. Оточуючим навіть може здатися, що проникливий Козеріг – справжній телепат.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні Водолій здатний залучити на свою сторону корисних і потрібних йому людей – якщо тільки він всерйоз здасться цією метою. День наділяє його всіма можливостями для того, щоб завести прекрасні контакти в діловій сфері. Головне не сидіти, склавши руки. Водолій повинен сам вийти на потрібних людей і почати розмову, ну а вони обов’язково піддадуться його непереборній чарівності.

РИБИ

Сьогодні – відмінний день для Риб! Їм не доведеться відчути себе самотніми, навпаки, навколишні будуть буквально розривати їх на частини. Можливо, різні люди запросять їх провести вечір в їх компанії, і Рибам доведеться вирішувати, хто для них цікавіше! Взагалі, Риби здатні отримати задоволення від будь-якого спілкування з людьми, навіть якщо це відбувається в процесі роботи. Особливо яскраво вони зможуть проявити свою індивідуальність, перебуваючи в групі, – така вже особливість у цього дня!

zakarpatpost.net