Гороскоп на тиждень. 17 – 21 грудня 2017 року. Здоров’я, любов, гроші

[Total: 0    Average: 0/5]

В цей час не рекомендується починати нове. Погано піде професійне навчання, а отримані знання можуть не знадобитися. Може бути плутанина з документами, помилки.

Майже весь тиждень небажано робити великі покупки, особливо варто утриматися від придбання комп’ютерів, офісної техніки, телефонів, телевізорів, засобів пересування.

Техніка може швидко вийти з ладу або виявитися з дефектами, які не вдасться помітити вчасно; в даний період люди більш неуважні й часто втрачають важливі деталі. Не варто влаштовуватися на роботу, реєструвати бізнес, відправляти поштою цінні речі і документи, які можуть затриматися в дорозі або зовсім загубитися.

Але можна і навіть потрібно завершувати розпочаті справи і наводити в них порядок, відновлювати ділові стосунки зі старими партнерами, ремонтувати техніку, що вийшла з ладу. В цей тиждень відповідальність і дисципліна допоможуть уникнути хаосу в справах, а консервативність і недовіра до нового підуть тільки на користь.

ОВЕН

Ваше матеріальне становище на початку тижня багато в чому залежить від інших людей і вашої здатності долати труднощі та вирішувати проблеми. Можливі грошові відносини з окремими людьми або організаціями, взаємодопомога і взаємоконтроль. Можуть вирішуватися старі питання, що стосуються спадщини, аліментів, страховок, податків, кредитів. Нові кредити брати в цей період небажано.

ТІЛЕЦЬ

На цьому тижні у вас уразливі нирки, сечовий міхур, при патології необхідна дієта і профілактичні заходи. Потрібні помірні фізичні навантаження, шкідливий недолік руху, як і надлишкове фізичне напруження. Захворювання частіше пов’язані з необережністю. Можливі випадкові травми під час роботи. Травмонебезпечні ситуації найімовірніші на початку тижня.

БЛИЗНЮКИ

Ймовірно, цього тижня ви зіткнетеся з великою кількістю роботи. З одного боку, це може бути дуже вигідним. З іншого боку, надмірна завантаженість може привести до перенапруження і поганого самопочуття. Для медичних і косметологічних процедур це відповідний період. Начальникам в цей час буде простіше знайти контакт з підлеглими. Деякі з представників цього знаку можуть відчути симпатію до людини, з якою її об’єднують ділові, робочі стосунки. Не виключений роман з колегою.

РАК

Цікаві життєві історії читайте у газеті «Екстра Закарпаття»

Слабке налаштування на матеріальну сферу, тому зберегти і примножити кошти буде важко. Користь може принести інтелектуальна діяльність, більше пов’язана з дослідженнями, ніж з викладанням. Тиждень непродуктивний в областях, де потрібні часті контакти з людьми. Ділові поїздки можуть бути невдалими через прикрі випадковості, помилки, затримки. Фінансові труднощі можливі в кінці тижня. Удача імовірна в перші дні тижня.

ЛЕВ

Можлива інтенсивна витрата енергії, перенапруження фізичне і психічне. Вразлива нервова система, пряма кишка, можливі простудні захворювання, порушення травлення, запальні процеси в суглобах, шкірні хвороби. Слід уникати паління і простуд, оскільки дихальна система погано реагує на нечисте і занадто холодне повітря. Травмонебезпечність невисока, тілесні ушкодження можна отримати в бійці або під час спортивних змагань.

 ДІВА

Для багатьох представників цього знаку зодіаку головною темою цього тижня можуть стати любовні відносини. Зараз ви можете закохатися або налагодити вже існуючий зв’язок. Особливо це стосується другої половини тижня. У цей період у вас є можливість істотно розширити сферу своїх контактів, не тільки особистих, а й ділових. Що стосується романтичних стосунків, то, незважаючи на велику кількість позитивних вказівок, можливі і певні складнощі, наприклад деяка неясність або туманність.

ТЕРЕЗИ

Період, що змушує ставити перед собою великі цілі, в тому числі матеріальні. Але реалізувати їх буде нелегко, ситуація багато в чому статична, в’язка, яка змушує постійно стикатися з повторюваними проблемами. Добре наводити порядок у фінансових справах на роботі і вдома, розрахувати бюджет, проаналізувати витрати, розібратися, які витрати потрібні, а які ні. Нвйбільш ризикований у фінансовому плані тиждень.

СКОРПІОН

Бережіть печінку і нирки, уникайте надмірностей у їжі і питті, великої кількості смаженого, жирного, копченого, солоного. Існує ймовірність травм і раптових захворювань, особливо в області стегон і тазу, можливі травми голови, запалення сідничного нерва або невралгічні болі в тазостегнових суглобах. Стан нервової системи може позначитися на фізичному самопочутті, багато хвороб є результатом стресів або застуд.

СТРІЛЕЦЬ

В даний період вам потрібно уважно стежити за безпекою і здоров’ям. Великий ризик інфекційних захворювань. Бережіть вуха, горло, шию. Якщо відчуєте неприємні симптоми, не відкладайте лікування – краще самостійно зверніться до лікаря. Це гарний час для осягнення секретів, вивчення таємних наук. Ви можете зрозуміти або відчути те, що недоступно іншим. Деякі представники цього знаку на цьому тижні можуть відчути прилив активності, але необережні рухи в цей період здатні привести до травми.

КОЗЕРІГ

Велика роль випадковостей і в усьому, що стосується вашої роботи і фінансів. Якщо ви працюєте на інших, то все залежить не від вашої праці, а від можливостей роботодавця. Якщо у вас свій бізнес, і там можуть обставини, які не залежать від вас, поміняти плани. Правда, вплив не завжди буде негативним, можуть бути і матеріальні сюрпризи.

ВОДОЛІЙ

Життєстійкість у вас висока, хоча енергійність і рухливість дещо знижена, вразлива кісткова система. Потрібно збалансоване харчування, оскільки  на здоров’ї може відбитися дефіцит вітамінів і мінеральних речовин, можуть бути травми кісток, загострення хронічних хвороб. Неуважність на початку тижня може вести до травм.

РИБИ

Це гарний час для творчої, наукової, спортивної, освітньої діяльності. Якщо ви планували написати книгу, картину або зайнятися іншим видом творчої активності, то зараз настає відповідний момент. Атмосфера цього тижня допоможе розширити ваші горизонти. Займіться самоосвітою – вивчення інших культур в цей час може принести вам і задоволення, і користь. Найкраще, якщо ви зробите це за допомогою подорожі. Для далеких поїздок цей період сприятливий.

zakarpatpost.net

Comments are closed.