Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 19 грудня

[Total: 0    Average: 0/5]

День на Закарпатті прошов цікаво.

В Ужгороді відбулося урочисте запалення двох ялинок – міської та обласної.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

У столиці Закарпаття пройшов 21-й парад Миколійчиків.

Раніше учасники параду побували в Перечині та Мукачеві. Загалом парад тривав 4  дні. Цьогоріч вулицями Ужгорода пройшли сотні  помічників Миколая, які роздавали перехожим цукерки. Діти дуже раділи нагоді долучитися до щорічного всезакарпатського дійства.

Спалити, як «Україну»!? Кому заважала автобусна зупинка на Грушевського в Ужгороді?

Відео пожежі оприлюднив користувач Юра Мадяр. Наразі поки що немає інформації про інцидент ні від поліції, ні від рятувальників. Невідомо також про розмір завданих збитків та причину загорання.

Як Ужгород автомобілізувався? У двадцяті роки чеська промисловість почала випуск автомобілів «Шкода». Мода на них швидко поширилася по цілій республіці і сягнула Ужгорода. Перше вітчизняне авто викликало тут шалений фурор – тим більше що воно взагалі було одним з перших у місті. Коли ж в Ужгороді з’явилася друга подібна машина, вони незабаром несподівано зіткнулися між собою, вчинивши першу авто- аварію в історії нашого міста.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пообіцяв “набити морду” і “в нелітературній формі” пояснити заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгію Туці ситуацію на Закарпатті.

«Сепаратизму на Закарпатті не було, немає і ніколи не буде… Хто такий цей Тука? Він у житті на Закарпатті не був! Раз він заступник міністра з окупованих територій, нехай вибере собі кабінет у Сімферополі, Донецьку чи Луганську, і там сидить і варнякає, що хоче», – заявив він.

 За підрахунками експертів, цього року святкове меню на Новий рік українцям обійдеться мінімум у 1500 гривень. За 120 грам цього продукту доведеться заплатити мінімум 196 гривень. Зараз у магазинах ціни на делікатес стартують від 125 гривень. За 1 кілограм свинини українцям доведеться заплатити від 130 до 140 гривень. Мандарини подорожчають до Нового року. До 31 грудня вартість шампанського буде 100 гривень за 1 пляшку і це лише середня ціна.

 

Comments are closed.