Відомий гурт «Hudaki Village Band» із Нижнього Селища презентував кліп на пісню «Рекіти»

 26 січня відбудеться презентація альбому “Yo!” у Києві.

Цими днями колектив Hudaki Village Band презентував нову відеороботу на пісню “Рекіти”. Це лише перша частина більшої відео роботи, знятої під керівництвом київської режисерки, відомої, поміж інших робіт, також зйомками відео кліпів для ONUKA, Panivalkova, BRUTTO – Анни Бурячкової.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Презентована перша частина кліпу була відзнята у Нижньому Селищі та в інших місцях Закарпатської області. Друга, ще не оприлюднена, знімалась у Берліні.

Як пояснюють у колективі, “Рекіти” – це історія двох закоханих, які виросли у невеличкому містечку. Їх розлучає потреба заробітку та пошуку кращого життя. Це – історія про те, що іноді важливіше слухатися свого серця та інтуїції, а не бігти за мерехтливими вогнями, втрачаючи найцінніше, – повідомляє zakarpattya.net.

Продюсером роботи виступив киянин Віталій Шереметьєв, оператором – Світлана Апаріна, ролі виконували актори Павло Гоц та Соня Герасимова.

Пісня «Рекіти», що лежить в основі фільму — єдина пісня з нового альбому «Yo!», яку музиканти записали вдома, у Нижньому Селищі.

Інші композиції було записано у підвалі Egan Irish Pub, Ужгород.

Співзасновник гурту Юрґен Крефтнер про альбом «Yo!»: «Наш диск ще не випущений, але музика записана і тепер ми працюємо над дизайном. Офіційний реліз заплановано 26 січня на нашому концерті в Carribbean Club в Києві. Для нас цей компакт-диск (та вініл, який також буде випущений) є знаковим в нашій історії. Це перший альбом, який вийде після тривалої перерви з 2011 року. Він, порівняно з попередніми, є якісно зовсім іншим продуктом. Ми працювали над записами майже два роки, над репертуаром — ще більше. Важко знайти ідеальне місце для запису. Ми працювали в дуже хорошій і високопрофесійній студії в Бельгії, але результат нас не задовольнив. Щоб не втратити задоволення і драйв під час записів, нам потрібні хороші акустичні умови. Ми знайшли їх (разом з хорошим пивом) у старому підвалі в Ужгороді, де зараз знаходиться ірландський паб «Egan» — це приміщення стало ідеальним для нас. Марко Галаневич від ДахаБраха порекомендував чудового звукового режисера Дениса Ямбора з Києва, який дуже підтримав нас технічно. Таким чином, після, в цілому 6 сесій звукозапису, ми досягли гарного результату. Зведення записів зайняло ще три місяці. Раніше ми записували наші компакт-диски за три дні… Ось чому ми називали наш диск “Йо!”: тому що ми врешті зробили це!”

zakarpatpost.net