Якою буде сьогодні, 20 грудня, погода на Закарпатті. Яку зиму навіщує Амвросій?

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті похолодає. Місцями навіть засніжить.

В Ужгороді вночі буде -4, удень – 0 градусів. Ранок буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Починаючи з середини дня йтиме сніг, який ближче до вечора стане слабкішим.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

У Мукачеві вночі буде 6 удень – 1 морозу. Майже весь день погода буде похмурою. Ближче до вечора дрібний сніг, який розпочнеться після обіду, може піти сильніше

У Хусті та Іршаві – вночі буде -6, удень – -2. Весь день буде хмарним. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий сніг.

У Волівці – -11 уночі і  -5 вдень. Протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Усю другу половину дня йтиме сніг.

У Сваляві вночі -7, вдень – -3. Хмарна погода протримається увесь день. Дрібний сніг, який розпочнеться у другій половині дня, посилиться ближче до вечора.

У Тячеві нічна температура становитиме -5, денна –  -2. Весь день буде хмарним. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий сніг.

У Перечині – вночі -4, удень – 0. Сонце буде рідко з’являтися з-за хмар. Усю другу половину дня йтиме сніг.

У Берегові – вночі -6, удень – 0.  Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо буде вкрите хмарами. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний сніг.

У Виноградові – -5 вночі, удень – 1 із позначкою мінус. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується сніг.

У Міжгір’ї – уночі  -10, вдень – -5. Протягом усього дня погода буде похмурою. Усю другу половину дня йтиме сніг.

У Рахові буде уночі -9 вдень температура підніметься до -12 градусів. Протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Удень очікується дрібний сніг, який ближче до вечора може посилитися.

20 грудня вшановується пам’ять святителя Амвросія. Колись цей день нібито підводив підсумок під святами року, що минав, тому говорили: “Амвросій свята відкинув”. Яка погода була в цей день, така буде і в січні. Мисливці мали свою прикмету на день Амвросія. Збираючись на полювання, вони спостерігали за собакою: якщо вона починала валятись у снігу, йти на полювання було не слід — заметіль у дорозі застане.

zakarpatpost.net

Comments are closed.