Якою буде сьогодні, 22 грудня, погода на Закарпатті. Яку зиму навіщує іній?

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті трохи потепліє, але знову сніжитиме.

В Ужгороді вночі буде -1, удень – 0 градусів. Увесь день йтиме сніг, який удень може посилитися, але до вечора почне слабшати.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

У Мукачеві вночі буде -1 удень – 0. Вранці очікується сніг, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати.

У Хусті та Іршаві – вночі буде -1, удень – 1 тепла. Нічний дрібний сніг до ранку стихне. Удень очікується дрібний дощ зі снігом, якому ввечері на зміну прийде сильний сніг.

У Волівці – -3 уночі і  0  вдень. Увесь день йтиме сніг і до вечора він досягне найбільшої сили.

У Сваляві вночі -2, вдень – 0. Протягом усього дня очікується сніг.

У Тячеві нічна температура становитиме -3, денна –  -1. Протягом усього дня очікується сніг.

У Перечині – вночі -1, удень – 0. Дрібний сніг йтиме весь час. У другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора.

У Берегові – вночі -1, удень – +1.  Вранішній дрібний сніг поступово перейде у дощ зі снігом, який ввечері зміниться дрібним снігом.

У Виноградові – -1 вночі, удень – 1 із позначкою плюс. Вранці очікується сніг, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати.

У Міжгір’ї – уночі  -5, вдень – -4. Протягом усього дня очікується сніг.

У Рахові буде уночі -8 вдень температура підніметься до -6 градусів. Сніг йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.

22 грудня відзначається день зачаття матері Пресвятої Богородиці. У народі цей день називався Ганна Зимова. Це найкоротший день у році, коли зима встановлюється остаточно. Якщо на Ганну Зимову сонячно і світло, то 31 грудня буде ясно і морозно, а якщо похмуро і на деревах іній — на похмуре і тепле новоріччя. За цим днем визначали погоду на півроку вперед: сніг — на дощ, заметіль — на вітер з дощем, мороз — на ясну погоду, відлига — на теплий дощ.

zakarpatpost.net

Comments are closed.