Німці та австрійці відправили нудженним закарпатським дітям тисячі подарунків до Рідзва

[Total: 0    Average: 0/5]

Напередодні Різдва у Німеччині традиційно проводять благодійні акції та збирають пожертви для незаможних. Саме тому німецька релігійна організація Aktionsgemeinschaft Kyrillos und Methodios з баварського Айхштета провела акцію доброчинності для допомоги малозабезпечним українським родинам до Різдва.

За ініціативи архімандрита Андреаса Тієрмаєра (Andreas Thiermeyer), німецькі віряни зібрали понад тисячу подарункових пакунків вартістю 20 євро кожен. Допомогу українським дітям збирали переважно на парафії Енінг-Райтенбух, а також у місцевих школах та гімназіях.

 >>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Але на заклик відгукнулися також і з інших міст Німеччини, як-от з Гільдесгайма, Ґеппінґена, Бонна, а також австрійського селища Санкт-Анна-ам-Айген у Штирії.

Усі зібрані подарунки із вдячністю прийняв для подальшої роздачі на Закарпатті отець Мирослав Русин з благодійного фонду “Карітас” Мукачівської греко-католицької єпархії, пише видання Mittelbayerische Zeitung.

Подарунки до Різдва призначені для багатодітних незаможних родин, дітей з вадами слуху та зору та сиротам, чиї батьки загинули у збройному конфлікті на Донбасі.

Окрім подарунків зібрали також грошову допомогу на 2450 євро, яку планують віддати на лікування для сиріт, а також продукти харчування, зокрема, цукор, борошно та горіхи. “Без чисельних помічників та меценатів, які підтримали акцію, ми б не змогли досягти цих масштабів допомоги”, – подякував жертводавцям та волонтерам Тієрмаєр, пише www.dw.com.

Нагадаємо, що починаючи від цього року в Україні день католицького Різдва 25 грудня офіцйно оголошено вихідним.

zakarpatpost.net

Comments are closed.