Як Віфлеємський вогонь миру зігріває серця ужгородців

[Total: 0    Average: 0/5]

Традиційно благодатний вогонь напередодні різдвяних свят із рук в руки передають через скаутів, отож і ужгородські пластуни напередодні римо-католицького Святвечора принесли вогник у Хрестовоздвиженський кафедральний собор, де від нього запалили храмову свічу, а свої лампадки та свічки могли запалити усі охочі.

Пластуни станиці Ужгород передали також лампадку в Ужгородську міську раду з правом передавати цей вогонь на благодійних акціях.

Про це  газету «Наш Ужгород» повідомили у міській раді.

Нагадаємо, що традиції передачі вогню з Вифлеєму, з місця народження Ісуса, вже понад три десятки років. Починають естафету австрійські скаути. Віфлеємський вогонь долає кордони багатьох країн як символ єднання християн напередодні Різдва Христового.

Ужгородські пластуни планують також сьогодні о 16 годині завітати з Вифлеємським вогнем до парафії Різдва Пресвятої Богородиці у мікрорайоні Дравці. А у Кафедральному соборі оголосили, що вогонь знаходитиметься там до 20 січня і кожен може у будь-який час запалити від нього свою свічку чи лампадку тепла, миру і надії.

zakarpatpost.net

Comments are closed.