Якою буде сьогодні, 24 грудня, погода на Закарпатті. Якою буде зима, підкажуть сонячні промені?

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті буде досить тепло, але йтиме сніг.

В Ужгороді вночі буде 1, удень – 2 градуси тепла. Уночі можливий дрібний дощ зі снігом. Вранці він стихне, та більше цього дня опади не розпочнуться.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

У Мукачеві вночі буде 1, удень – 2 тепла. Уночі буде дрібний дощ зі снігом. Вранці, вдень та ввечері – без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде 1, удень – 3 із позначкою плюс. Вранці, можливо, пройде дрібний дощ, який ближче до середини дня повинен закінчитися. Більше опадів не очікується.

У Волівці – 0 уночі і  2 ткпла вдень. Нічний дрібний дощ вранці зміниться снігом, який йтиме до середини дня.

У Сваляві вночі 0, вдень – +2. Вранці, можливо, пройде дрібний дощ, який ближче до середини дня повинен закінчитися. Більше опадів не очікується.

У Тячеві нічна температура становитиме 0, денна –  +2. Вранці очікується дощ зі снігом, удень – дощ, який протягом тієї половини дня, що залишилася, буде поступово слабшати.

У Перечині – вночі +1, удень – 2. Нічний дрібний сніг до ранку поступово перейде в дрібний дощ зі снігом. У другій половині дня його змінить дрібний дощ, який закінчиться тільки ближче до вечора.

У Берегові – вночі 2, удень – 4 тепла.  Уночі, можливо, пройде дрібний дощ. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів.

У Виноградові – 1 вночі, удень – 3 із позначкою плюс. Вранці продовжиться нічний дрібний дощ, але ближче до середини дня він повинен закінчитися.

У Міжгір’ї – уночі  -2, вдень – +1. Протягом усього дня очікується сніг.

У Рахові буде уночі -5 вдень температура підніметься до -1 градусів. Сніг йтиме весь день, а до вечора може стати сильнішим.

24 грудня вшановується пам’ять преподобного Данила Стовпника. У наших пращурів була традиція запалювати лампадку, нібито “додаючи в пітьмі доброго світла і прохаючи сонце зійти на землю, запалати і відігнати нечисті сили”. Погоду 24 грудня також визначали за допомогою сонячних променів: якщо вони спрямовані вгору, то очікували холодів, а якщо стелилися вниз, слід готуватися до хурделиці.

zakarpatpost.net

Comments are closed.