Що принесе нам рік Жовтого Собаки: відповідь астролога і нумеролога

[Total: 0    Average: 0/5]

2018 – це рік перспектив і нових можливостей для одних, а для інших – рік важкої праці.

Жовтий земляний Собака – символ прийдешнього 2018 року. Що на нас чекає цього року, кого супроводжуватиме удача і як поводитися в новому році? Не поспішати і бути дуже акуратними радить нумеролог Любов Павленко. Успіх 2018 року залежить від людей, які вас оточують, тому варто сконцентруватися на нових знайомствах і родині, тоді буде легше пережити будь-які негаразди, пише Сьогодні.

Цікаві життєві історії читайте у газеті «Екстра Закарпаття»

“Майже до кінця січня – це цикл невдач, катастроф і гострих моментів. Період розквіту завжди починається з дня народження. Ще дуже хороший період – це кінець січня після всіх важких моментів”, – говорить Любов Павленко.

Найбільше 2018 року пощастить Скорпіонам і Рибам – для цих знаків зодіаку відкриваються нові перспективи в роботі. На Тельців і Козерогів чекає підтримка родини і спокій. Раки ж, навпаки, цілий рік у всьому сумніватимуться. А найбільше працювати доведеться Козерогам, Овнам та Вагам. Іншим знакам варто бути уважними до грошей. Але вплинути на ситуацію можна ще 2017 року.

“Бажано саме в цей період – з 20 по 25 грудня – максимально докласти зусиль для того, щоб усвідомити, які мої цілі і яка моя цінність”, – говорить астролог Валентина Барило.

Собака не любить боржників, тому грошові питання варто вирішити до кінця року.

zakarpatpost.net

Comments are closed.