Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 26 грудня

[Total: 0    Average: 0/5]

Цьогорічна зима продовжує дивувати погодою. То паводкові води підтоплюють наш край, то сходять лавини, то снігу намете до вікон. За інформацією Чорногорського гірського пошуково-рятувального посту, наразі на північному схилі гори Піп Іван снігу намело майже в людський зріст.

В Ужгороді сльота. Після снігу залишилися лише калюжі. Містяни обережно намагаються їх обминати. Утім стараються на залізти у воду навіть тварини. Зокрема, на Студентській набережній собака не лише обходив калюжі, але й позував журналісту газети «Наш Ужгород».

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Кожен другий українець (51%) у переддень Нового року не відчуває особливого підйому, але і не відчуває негативних емоцій, свідчать дані опитування Research & Branding Group. Ще трохи більше чверті (28%) проводжають старий і зустрічають Новий рік переважно з гарним настроєм. Тих же, у кого в ці дні переважає поганий настрій залишилися в меншості (14%).

Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, більше половини жителів України (54%) вважають 2017 рік для себе і своїх сімей в чомусь важким, а в чомусь вдалим.

Закарпатцям почали приходити квитанції за газ із захмарними сумами. Люди у відчаї, не розуміють, що робити. Багато хто хапається за серце. Тим часом газовики виправдовуються. Запевняють, що оплачувати треба лише фактичний борг. Нова графа з’явилася тільки цього місяця. Запровадили її через новий закон «Про житлово-комунальні послуги». А він передбачає, що навіть у разі найменшого порушення термінів платежу нараховується пеня.

Голова Закарпатської ОДА під час інтерв’ю виданню lb.ua розповів про вирубку лісів та роботу поліції.

«Єдиний позитив від децентралізації я побачив в передачі обладміністрації обласних, районних та комунальних доріг. Ми створили окремий підрозділ, який ними займатиметься. Але побоююсь, щоб нас не «кинули» так, як з митним експериментом»,- заявив він.

На другий день Різдва в багатьох країнах світу, зокрема в Британії, святкують День подарунків і день святого Стефана – архідиякона і першого християнського мученика. А православні християни цього дня вшановували пам’ять мученика Євстратія. В дохристиянські часи цей день називали «Відьомськими посиденьками» і вважали, що відьми збираються на вселенський саміт і радяться, як звести з білого світу сонечко.

Закарпатський Дід Мороз Петро РЕНЖИН у прес-центрі газети “НЕДІЛЯ” поділися згадками з дитячих ранків і розповів про те, яку  ялинку ставить вдома.

zakarpatpost.net

Comments are closed.