Що ні в якому разі не можна дарувати на Новий рік-2018

До Нового року залишилося кілька днів і ви, швидше за все, зараз ламаєте голову, що ж подарувати своїм рідним і близьким. Сайт “Сегодня” вирішив розповісти вам, які речі ні в якому разі не можна підносити в якості новорічного подарунка.

Банні приналежності

Оскільки собаки не виносять води, недоречним буде подарунок у вигляді предметів гігієни: мило, гребінець, шампунь і т.д.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Ланцюжки і намиста

Подібні аксесуари за зовнішніми характеристиками нагадують нашийники. Зрозуміло, що цей предмет не викликає у собаки позитивних емоцій, і цілком може принести невдачу в цьому році.

Якщо ви хочете порадувати жінку прикрасою, що не розсердивши символ 2018 року, нехай це будуть каблучки, браслети або сережки.

Парфуми

Не варто дарувати і парфуми. Справа в тому, що у собак досить чутливий нюх, і більшість запахів їх дратують.

Дзеркало

У 2018 році будь-якій людині небажано дарувати дзеркало. Часом собаки дуже агресивно реагують на своє відображення і навіть бояться його, тому подібний подарунок може бути небезпечний.

Гаманець

У рік Собаки в якості подарунка слід уникати гаманців. Незважаючи на те, що цей подарунок є корисним, в 2018 році він може принести бідність і фінансові проблеми.

zakarpatpost.net