Якою буде сьогодні, 31 грудня, погода на Закарпатті. Яка на нас чекає новорічна ніч?

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті трохи потепліє, але засніжить.

В Ужгороді вночі буде 1, удень – 3 градуси тепла. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Вночі та вранці очікується сніг.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

У Мукачеві вночі буде -1 удень – 3 тепла. Вранці очікується сильний сніг, вдень і ввечері – дрібний дощ.

У Хусті та Іршаві – вночі буде -2, удень – 2 тепла. Після обіду сильному снігу, який почнеться вранці, прийде на зміну дрібний дощ зі снігом і продовжуватиметься до завершення дня.

У Волівці – -4 уночі і  0 вдень. Вранці очікується сильний сніг. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.

У Сваляві вночі -2, вдень – 1 тепла. Вранці йтиме дощ. Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Вранці очікується сильний сніг. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.

У Тячеві нічна температура становитиме -1, денна –  +2. Опади спостерігатимуться протягом усього дня. Вранці очікується сильний сніг, у другій половині дня – дрібний дощ зі снігом, якому на зміну прийде дрібний дощ.

У Перечині – вночі 1, удень – 3 тепла. Вранці очікується сильний сніг, вдень і ввечері – дрібний дощ.

У Берегові – вночі -1, удень – +5.  Вранішній сніг удень зміниться дрібним дощем, який повинен закінчитися до приходу вечора.

У Виноградові – 0 вночі, удень – 4 із позначкою плюс. Після обіду снігу, який почнеться вранці, прийде на зміну дрібний дощ і продовжуватиметься до завершення дня.

У Міжгір’ї – уночі  -3, вдень – 0. З ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Протягом усього дня очікується сніг. З найбільшою силою він пройде вранці та протягом дня поступово слабшатиме.

У Рахові буде уночі -5, вдень температура підніметься до -1 градуса. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Протягом усього дня очікується сніг.

В останній день грудня вшановується пам’ять святителя Модеста, який у народі вважається покровителем худоби. Колись 31 грудня відзначали чоловічі братчини (складчини) з пивом і м’ясом. Чим сильніші були морози, тим менше були можливі у майбутньому снігопади і заметілі. Погода цього дня вказує, якою буде погода в червні.

zakarpatpost.net

Comments are closed.