Якою буде сьогодні, 1 січня, погода на Закарпатті. Із чого почнеться рік?

Перший день 2018 року на Закарпатті буде теплим.

В Ужгороді вночі буде 4, удень – 6 градусів тепла. Дрібний дощ, який розпочнеться у другій половині дня, посилиться ближче до вечора.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

У Мукачеві вночі буде 3 удень – 5 тепла. Нічний дрібний дощ закінчиться ще до приходу ранку. День пройде без опадів, а ввечері знову очікується дощ.

У Хусті та Іршаві – вночі буде 2, удень – 5 тепла. Нічний дрібний дощ закінчиться ще до приходу ранку. День пройде без опадів, а ввечері знову очікується дощ.

У Волівці – 0 уночі і  2 із позначкою плюс вдень. Удень піде дрібний дощ, який може посилитися ближче до вечора.

У Сваляві вночі 1, вдень – 4 тепла. Уночі очікується дрібний дощ, який до ранку закінчиться. Ввечері він може піти знову, але з більшою силою.

У Тячеві нічна температура становитиме 2, денна –  8 тепла. Нічний дрібний дощ закінчиться ще до приходу ранку. День пройде без опадів, а ввечері дрібний дощ розпочнеться знову

У Перечині – вночі 4, удень – 6 тепла. Починаючи з середини дня йтиме дрібний дощ, який до вечора стане ще сильнішим.

У Берегові – вночі +3, удень – +6.  Хмарна погода протримається увесь день. Увечері йтиме дрібний дощ.

У Тячеві нічна температура становитиме 3-4, денна –  5-8 тепла. До середи дощі, із четверга – сніг.

У Перечині – вночі 3-5, удень – 5-6 тепла. Понеділок-середа – дощі, у четвер- сніг.

У Берегові – вночі +3-4, удень – +6-8.  Дощ до п’ятниці.

У Виноградові – 3 вночі, удень – 6 із позначкою плюс. Уночі очікується дрібний дощ, який до ранку закінчиться. Ввечері він може піти знову.

У Міжгір’ї – уночі  0, вдень – 3 тепла. Нічний дрібний сніг до ранку стихне. Удень очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора, поступово набираючи силу.

У Рахові буде уночі -1, вдень температура підніметься до +3 градусів. Нічний сніг закінчиться ще до приходу ранку. Удень опадів не очікується, а ввечері може піти дрібний дощ.

1 січня вшановується пам’ять святого Боніфатія. Народна прикмета каже: “Який перший день січня, такий буде і перший день літа”. Вважали, якщо перший день у році веселий (щасливий), то і рік буде таким же (і навпаки). На погоду цього дня вказували птахи: якщо синички зранку пищать — на мороз, якщо горобці нагорошилися, варто чекати непогоди. Також наші предки помітили, якщо зранку густий іній на деревах, то рік буде врожайним.

zakarpatpost.net

Comments are closed.