Експерт розповів, чому до Львова на Різдво їде більше туристів, ніж на Закарпаття

Директор Центру розвитку туризму в Україні Володимир Царук розповів про те, що  на Закарпаттятуристичного буму немає через поганий транспортний зв’язок.

Загалом, за його прогнозом, протягом двох святкових тижнів країною вже їздило буде мандрувати близько півмільйона українців.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Окрім Львова, який вже традиційно асоціюється з різдвяними святами, попитом користуються гастрономічні тури та комплекси відпочинку на термальних джерелах на Закарпатті, каже Царук.

Про це пише Радіо Свобода.

Проблемою українських гірськолижних курортів експерт називає брак готелів високого рівня – з чотирма чи п’ятьма зірками. На такий рівень сервісу був би попит, впевнений він, адже частка іноземців серед туристів в Україні росте.

«Замість Росії до нас тепер приїжджають чимало тих же поляків, білорусів, тобто поступово іноземці до нас повертаються. Вже не говориться про безпеку, говориться про сервіс, і для них наші ціни і послуги абсолютно прийнятні», – стверджує Царук.

Він також вказує на роль, яку в розвитку туризму відіграє інфраструктура: що легше дістатись до туристичного місця, то більше туди їздять: «Завдяки «Інтерсіті», з’єднанню з польськими містами, Львів, Тернопіль відчули потік, який є з Польщі. Гірша ситуація із Закарпаттям, тому що там немає такого сполучення, аеропорт не працює».

zakarpatpost.net