Закарпатці мітингують через те, що вчителі б’ють дітей і обманюють батьків. ФОТО. ВІДЕО

У селі Верхня Грабівниця, Воловецького району відбувся мітинг. Мешканці сільськоі глибинки вимагають звільнити директора початковоі школи Наталію Сегедій, через те, що остання нібито побила третьокласника Ярослава Пастушенка.

Про це повідомив Спеціальний Контроль.

Очільниці освітнього закладу на робочому місці немає,- вона на лікарняному. У відділі освіти Воловецької райдержадміністраціі за фактом побиття проводять службове розслідування. Начальник відділу Наталія Шутка розповідає, що Наталія Сегедій дала пояснення стосовно інциденту. Каже, що директорка заперечує факт побиття підлітка, мовляв дитина бігла і випадково наткнулася на її руку. Тим часом у прокуратурі відкрили кримінальне провадження. Директорці інкримінують правопорушення, передбачене ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей). За нього передбачено покарання у виді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів (до 2210 гривень) або обмеженням волі на термін до 3 років.

Тим часом батьки кілька днів не пускали дітей до школи, але навчальний процес відновлено. В освітньому закладі створені усі належні умови для здобуття початкової освіти малих грабівчан.

Далі відео (12+). Пряма мова.