Неймовірна історія особливої жінки

[Total: 0    Average: 0/5]

Лікарі діагностували в неї надзвичайно рідкісне генетичне захворювання, так званий синдром Марфана, яке зустрічається лише у декількох людей у світі. Це відхилення не дозволяє тілу накопичувати жир або набирати вагу.

Народилася Ліззі Веласкес в 1989 році. Важила вона всього 1,2 кг і її обличчя виглядало інакше, ніж у інших дітей у пологовому відділенні.

Лікарі діагностували надзвичайно рідкісне генетичне захворювання, званим синдромом Марфана, яке зустрічається лише у декількох людей в світі. Це відхилення не дозволяє тілу Ліззі накопичувати жир або набирати вагу.

Воно змушує її старіти швидше здорових людей і призвело до того, що вона осліпла на одне око.

У дитячому садку над Ліззі знущалися і протягом всього дитинства їй постійно говорили, що її обличчя виглядає “огидно”, пише ukr.media.

“У той час я думала, що всі виглядають як я. Я не розуміла, що вони не схожі на мене”, — розповіла вона в інтерв’ю Daily Mail.

Найгірший випадок знущання стався з Ліззі, коли їй було 16 років. Одного разу вона була в мережі і натрапила на жахливе відео на YouTube. Якийсь чоловік зробив про неї відео і виклав його в Інтернеті. У відеоролику, який швидко набрав мільйони переглядів, чоловік охрестив її “найпотворнішого жінкою в світі”.

Жахливі слова для людини, яка і так страждає від своєї хвороби.

Ліззі каже, що її світ завалився, коли вона побачила це відео. Вона прочитала всі коментарі, і не зустріла жодного слова на свій захист.

Звучить як божевілля, що тисячі людей можуть сидіти за своїми комп’ютерами і обливати брудом 16-річну дівчинку, яка страждає від важкої хвороби. Як ці люди можуть спокійно спати ночами?

Для більшості вся ця ненависть була б нестерпною. Але Ліззі — не більшість. Вона показала всім, наскільки є сильною.

Сьогодні їй 29 років і вона успішний бізнесмен. Вона подорожує всім світом, читає лекцію про свою хворобу і розповідає про своє життя. У неї є власний канал на YouTube і більш ніж 700 000 підписників, і вона використовує його для боротьби зі знущаннями.

“Це – моя мета. Це те, що я повинна буду робити до кінця свого життя. Мені подобається думати, що я розповідаю не лише свою історію, але й історію кожного з подібних мені людей”, — розповіла Ліззі.

Всі кривдники і хейтери, які погано відгукувалися про Ліззі, не змогли її зламати.

Ліззі показала, що вона є сильнішою за них і сьогодні вона набагато успішніша, ніж коли-небудь.

Вона написала бестселер про своє життя, закінчила університет, у неї є родина й успішна кар’єра.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено