Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 4 лютого

Вихідний на Закарпатті пройшов насичено.

Є теми, які цікавлять кожного, але про які не люблять говорити. Через те, що протягом тривалого часу ціле покоління вважало, що сексу не існує, принаймні офіційно, закарпатці досі соромляться піднімати інтимні питання навіть зы спеціалістами.

Незважаючи на те, що через це руйнуються родини і в сім’ях постійно виникають конфлікти, до фахівців за порадою ідуть далеко не всі. Тому у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» викладач йоги та жіночих практик сексолог Альона ГОНДОРЧИН розповіла про різні аспекти взаємин, порадила, як допомогти жінкам стати сексуальними, як зробити стосунки гармонійними, а життя сексуально багатим і цікавим, а також поділилася думками про особисте.

Чому спиваються закарпатці? Як повідомили газеті «НЕДІЛЯ» у закарпатській поліції, протягом минулого року правоохоронці «зловили» 1371 водія, що керував транспортом в стані алкогольного сп’яніння.

За кількістю п’яних у 2017 році лідирували Хустщина, де було виявлено 181 випадок, Іршавщина –  147 та Мукачівщина – 143 випадки.

На вулиці Гойди біля ректорату УжНУ та головного управління статистики області можна побачити доволі цікавий фонтан. Хоч він і не зовсім сучасний, однак має дуже цікаву історію створення. Дехто нині вважає штучну водойму, зведену на початку 80-х років минулого століття, вчорашнім днем, але все одно вона залишається однією з історичних родзинок міста, пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ». За словами історика Романа Офіцинського, це єдиний у області фонтан скульптурного типу, створений за прототипом реальної людини. Моделлю скульптору послужила студентка, яка хоч наразі і мешкає за кордоном, однак назавжди залишилася в Ужгороді у вигляді тієї безтурботної дівчини, якою була в 17 років.

Закарпаттю треба перейняти досвід від сусідів. Варто звернути увагу на снігоприбирання. У Львові на 8 годину ранку центральні площі вже було прибрано. Техніка працювала ще вдосвіта і сніг там вивозять за місто. Багатьом закарпатським містам  також доречно скористатися прикладом сусідів, адже у нас сніг переважно просто згортається на узбіччя.

Крім того, на Закарпатті сніг уже почав танути.

Опади на Закарпатті припинилися, загроза підтоплень населених пунктів минула, вода у верхів’ях річок пішла на спад. Про це повідомляється на  офіційному сайті Геннадія Москаля.

– Під найбільшим ризиком підтоплення внаслідок інтенсивних дощів перебували два населені пункти області – Липча (Хустський район) і Вонігово (Тячівський район), – йдеться у повідомленні. – Обидва села постраждали внаслідок минулого паводка 15 – 17 грудня (тоді р.Ріка і р.Теребля пошкодили дамби), і якби протягом останніх півтора місяця водники не ліквідували проран у Липчі і не зробили тимчасові берегоукріплення з регулюванням русла у Вонігові, села знову опинилися б у воді.

Чергове мисливське свавілля у селі Луги Рахівського району Закарпатської області виявили туристи. Вони натрапили  на залишки дикої козулі і у соцмережах оприлюднили фото з місця події. Труп знайдено  на території держлісфонду ДП “Рахівське лісове дослідне господарство”, яке використовує Товариство мисливців і рибалок “Грінвуд” для мисливських угідь.

Колючий дріт, нестерпно холодні класи, туалет надворі! За таких жахливих умов навчаються діти у селі Росош, що на Свалявщині. На всі скарги директор закладу не реагує, твердять батьки. Тому по допомогу звернулися до журналістів. Побачене шокувало знімальну групу. Виявляється, школу ще сто років тому звели угорці. Відтоді будівля майже не змінилася.

Опалюється дровами, каміни у кожному класі. На вулиці мінус 10, а в приміщенні лише плюс 14.

Діти сидять у верхньому одязі у холодних класах, а в туалет мусять ходити на вулицю. Аби не замерзнути, стрибають і танцюють.

Наближається День святого Валентина і багато хто з закарпатців зараз у пошуках сувенірів. Аби порадувати кохану людину хтось замовляє в ресторані романтичну вечерю, хтось –  шукає путівку на відпочинок, а хтось купує оригінальні подарунки. В Ужгороді зараз багато продавців кульок. Їх зв’язують в’язками і продають, як букети. Тим часом залишаються модними і плюшеві  іграшки. Ігор називає себе продавцем радості. Він пропонує перехожим велетенських ведмедів, один із яких у середньому коштує 1200 гривень.

zakarpatpost.net