Якою буде сьогодні, 12 лютого, погода на Закарпатті. Чи лютуватиме мороз?

Сьогодні на Закарпатті потеплішає.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде -1, удень – +3 градуси. На зміну похмурому ранку прийде ясний день, але ввечері небо знову затягнеться хмарами. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде -1, удень – +3 градуси. Весь день буде хмарним. Без опадів.

У Волівці – -4 уночі і  -1 градус удень. Протягом усього дня погода буде похмурою. Дрібний сніг розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.

У Сваляві – -3 уночі і  +1 градус удень. Хмарна погода протримається увесь день. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме -1, денна – +2. Хмарна погода протримається увесь день. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме -1, денна – +3.  Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Без опадів.

У Великому Березному – вночі -4, удень – +1 градус. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі -1, удень – +4.  З ранку до самого вечора  небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  -4, вдень – -1 градус. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Дрібний сніг розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.

У Рахові буде уночі -8, вдень температура підніметься до -4 градусів. У Рахові сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Без опадів.

11 лютого відзначається перенесення мощів священномученика Ігнатія Богоносця. Колись цього дня наші пращури слухали ліс: якщо він шумів – чекали відлиги. Вважається, що з 3 до 11 лютого проходять сім морозних ранків, коли мороз особливо лютує. Погода цього дня часто бувала мінливою, тому про неї говорили: “і теплом приголубить, і морозом віддубасить”.

zakarpatpost.net