Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 8 березня

День на Закарпатті був багатим на події.

Сьогодні в Ужгороді пройшла акція  проти насилля та за гендерну рівність. На площу Театральну з плакатами вийшли близько 10 жінок. Однак на них напали та облили червоною фарбою. Поліція затримала трьох учасників, а ще декілька встигли втекти. Але згодом затримали і їх.

Звичайно, до події кожен поставився по-своєму. Хтось засудив феміністок, які досі святкують радянське свято, а хтось – тих, хто на них напав за те, ще це негуманний вчинок, тим більше, що   однієї з учасниць акції виявлено легкий опік очей. Але у даній ситуації найбільше школа ляльковий театр. Його ж зовсім недавно пофарбували, а під час сутички фасад було «залили» «кров’ю».

Наразі стіну відмивають, але ідеальним він вже не буде все одно.

Оригінальну розвагу до свята весни придумали учасники «Нашої файти». Найвідоміших чоловіків Закарпаття вони зобразили жінками і розмістили фотоколажі нібито на обкладинках журналів. Отже Геннадій Москаль став Габріелою і «дав ексклюзивне інтерв’ю» для журналу «Наталі», відомий тележурналіст Віталій Глагола став Вітою і з’явився у «Viva!» з матеріалом «Я в курсе всех городских сплетен», міський голова Ужгорода Богдан Андріїв став Богданою і його фото прикрасило обкладинку «Cosmopolitan» біля матеріалу «Мои маршрутки не желтые, они канареечные». Самі ж «нашофайтівці» підписали фото так: «Вітаємо всіх жінок зі святом! Ми подумали, шо б було, якби відомі закарпатські чоловіки були відомими закарпатськими жінками, ану побзерайте!»

Представниця комітету місцевого самоврядування одного з мікрорайонів Ужгорода попалася на хабарництві. Про це повідомляє поліція  в Закарпатській області.

За грошову винагороду жінка допомагала вирішити питання, пов’язані з розподілом земельних ділянок на цвинтарі. Під час отримання чергової «подяки» в розмірі 50 тисяч гривень у відділенні банку, зловмисниця була затримана. Гроші були вилучені.

На початку лютого Геннадій Москаль оголосив флешмоб, під час якого закликав фотографувати ями на дорогах області і надсилати знімки на електронну адресу служби автомобільних доріг.

Щоб перевірити, чи такі кроки є ефективними, редакція zakarpatpost.net  надіслала Службі автомобільних доріг журналістський запит та фотографії, залишені у повідомленнях читачами, а саме: вулиці Лавріщева в Ужгороді, Зарічної в Хусті та  Спортивної у селі  Вербовець Виноградівського району.

Невдовзі ми отримали офіційну відповідь від САД, у якій йшлося про те, що вказані дорожні артерії (в Ужгороді і у Вербовці) є об’єктами комунальної власності і питання проведення їхнього ремонту відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування.

zakarpatpost.net продовжує знайомити читачів із ринком нерухомості в Ужгороді.

За даними газети «Закарпатські оголошення», ціни на будинки протягом останнього місяця майже не змінилися. Як розповіла редактор газети «Закарпатські оголошення» Мар’яна КРАВЧУК,  у затишному місці, на території Ботанічного саду двокімнатний напівособняк площею  можна придбати за 1 989 563 гривень. При чому без посередників.

Легенда кінематографа вже деякий час перебуває на Закарпатті, де проходять зйомки фільму «Останній крок». Жан Рено оселився в готелі Синевирської Поляни, який розташований неподалік від озера. Співробітники готелю і місцеві жителі були вражені щирістю актора.

За їх словами, він ніколи не відмовляється від спільного фото при зустрічі або від автографа. Однак, не обійшлося і без курйозів. Так, наступного дня після заселення Жан Рено попросив винести з кімнати годинник.