Чому народжуються хворі діти? Думка закарпатського кармолога

[Total: 0    Average: 0/5]

Зараз медицина пішла далеко вперед. Але все одно народжуються хворі діти. Як це пояснити?

Про це закарпатській газеті «НЕДІЛЯ» розповіла людина, що вивчає кармологію,  педагог і журналіст ужгородка Олеся МАРКОВИЧ.

“Це саме одне з таких питань, про які ми щойно говорили. Якщо не визнавати того, що душа не один раз приходить у цей світ, то як пояснити, що маленька дитинка, яка ще не встигла зробити ніякого гріха, народжується хворою, чи з вадами, чи в батьків, яким вона не потрібна? – наголосила вона. –  А інше таке саме немовля – у забезпеченій родині, де з перших же днів його оточують любов’ю, увагою та достатком. Усе це, що нам здається часом несправедливим, є результатом дії карми – тобто наслідками попереднього життя. Розуміння питання залежить від нашого світогляду. Кожен має право на своє бачення. Але я дозволю собі дати пораду для тих, хто не сприймає реінкарнації, зверніть увагу бодай на своє попереднє життя. Якщо з дитиною щось не так – батьки повинні задуматись. Ніхто нас не карає зверху, тим більше Бог, який любить людей. Усі ситуації є просто наслідками наших попередніх дій. Людина не пасивна жертва своєї долі – вона має право вибору. Щохвилини, щосекунди. Якщо я маю неприємну ситуацію, бо спричинила її (свідомо чи несвідомо) якимось діями в минулому, то зараз усвідомлено можу поступити зовсім по-іншому. І завтрашні наслідки будуть зовсім іншими. Головне – не порушувати основних законів, за якими живе все на світі. Ці закони викладено і в Біблії, і в Корані, і в Торі, і в кожній релігії світу”.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено
  • 09.03.2018 | 21:48
    Станіс каже:

    Якщо ви народилися в Україні, це наслідки вашої рабської психолгії. Оскільки рабів, як звісно, до раю не пускають, треба поміркувати, чи змінився ваш образ мислення в цьому житті. Якщо людина мовчить, навіть тоді, коли можна говорити, вона є невиправний раб. Неопротестанти оббрехали бідного Христа. Ніколи він не мовчав і не принижувався. Навіть, по словам Луки, пропонував продати одяг і купити меч для самозахисту.