Стали відомі чинники, які впливають на чоловічу потенцію: закарпатський сексолог

Нинішнім гостем прес-центру газети «НЕДІЛЯ» є викладач йоги та жіночих практик сексолог Альона Гондорчин.

Вона розповіла про різні аспекти взаємин, порадила, як допомогти жінкам стати сексуальними, як зробити стосунки гармонійними, а життя сексуально багатим і цікавим.

Отже, чому чоловіки втрачають статевий потяг до жінок? Чи потрібні їм насправді препарати для збудження?

– Чоловіків не приймаю ні на йогу, ні на сексологію. У мене на них просто не вистачає часу. Оскільки я викладач жіночої йоги, так склалося, що основний контингент моїх слухачок – жінки. І якщо вони приходять, їм хочеться отримати повний спектр послуг.

Деколи окремі з них кажуть: «А можна, я приведу свого чоловіка?» Я ж відповідаю: «Давай, попрацюємо з тобою, якщо це не допоможе, тоді приводь». Найчастіше на цьому етапі ми розуміємо, що як тільки жінка нормалізує свою поведінку, чоловік приходить до абсолютно нормального стану.

Справа в тому, що жінка є енергетично сильнішою, тож від того, наскільки у відсотках вона є жінкою, залежить, на скільки відсотків чоловік є чоловіком. Тобто якщо вона на 80 відсотків проявляє себе як жінка, то поруч із нею чоловік, який так само на 80 відсотків проявляє себе як представник саме сильної статі і лише на 20 має жіночі якості, які його гармонізують. Як тільки ці відсотки зменшуються, наприклад, 50 на 50, відразу партнер обирає більш жіночу поведінку. От і жінка потім не розуміє, де подівся її чоловік, бо замість нього бачить на ліжку ковдру. Якщо ж вона чинить по-жіночому, то людина поруч із нею готова брати на себе за неї відповідальність і рада цьому, бо для чоловіка задоволена жінка – найбільший пріоритет. Для чоловіка немає нічого більш важливого, ніж бути потрібним.

zakarpatpost.net