Якою буде сьогодні, 12 квітня, погода на Закарпатті. Який урожай кукурудзи навіщує квіт черешні

День на Закарпатті буде майже літня погода.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +12, удень – +25 градусів. Вже з самого ранку розпогодиться, та ніщо більше не буде нагадувати про похмуру ніч. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +10, удень – +24 градуси. Ясна погода буде триматися впевнено, хоча вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Волівці – +6 уночі і  +22 градуси удень. Ввечері у Воловці на небі можливі прояснення, але протягом дня погода буде похмурою. Без опадів.

У Сваляві – +7 уночі і  +23 градуси удень. Вранці у Сваляві розпогодиться, нічні хмари зникнуть та до кінця дня більше не з’являться. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +11, денна – +24 градуси. Від нічних хмар вже вранці не залишиться й згадки, та до самого вечора у Тячеві буде триматися ясна погода. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +12, денна – +25. Незважаючи на хмарну ніч, з самого ранку у Перечині на небі не залишатиметься жодної хмарки, та до кінця дня погода буде ясною. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +7, удень – +25 градусів.

У Великому Березному день з самого ранку обіцяє бути ясним, а ввечері погода буде хмарною. Ввечері, можливо, пройде дощ із грозою.

У Берегові та Виноградові – вночі – +11, удень – +26. Вранці небо у Береговому буде ясним, таким воно й залишатиметься протягом усього дня. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +5, вдень – +22 градуси. Нічні хмари звільнять вранці небо у Міжгір’ї від своєї присутності, але вдень ненадовго з’являться, щоб ввечері знову зникнути. Без опадів.

У Рахові буде уночі +11, вдень температура підніметься до +26 градуса. Вранці небо у Береговому буде ясним, таким воно й залишатиметься протягом усього дня. Без опадів.

12 квітня вшановується пам’ять преподобного Івана Ліствичника. 12 квітня наші птахи спостерігали за птахами: якщо дикі качки прилітали жирні – весна буде холодною і довгою; а якщо раптово закінчувалась тяга вальдшнепів – слід чекати скорого похолодання чи снігу. У цей час лопаються бруньки у клена.

Прикмети 12 квітня

 

  • Черешня зацвіла — пора сіяти кукурудзу і буряк.
  • Якщо в квітні мокро, літо буде грибне.
  • Ранній зліт бджіл — до червоної весни.
  • Коли береза перед вільхою лист розпустить — літо буде сухе, але якщо вільха наперед березою — літо буде мокре.

 

zakarpatpost.net