Волосся на ногах і жодних кубиків пресу: українка розповіла про ідеал краси в Китаї

[Total: 0    Average: 0/5]

Серед китаянок поширена мода на природність. Дівчата не хочуть видаляти волосся зі свого тіла. Ноги та пахви голять лише ті, хто навчався за кордоном та намагається дотримуватися загальних канонів моди.

Про це у своєму блогу на hochu.ua розповідає українка 26-річна Юлія Хромова, яка навчається у Китаї, пише gazeta.ua.

“Китайські дівчата витрачають гроші і час на відбілювальні креми. Намагаються перефарбувати чорне волосся в більш світлі тони і вставляють кольорові лінзи, щоб збільшити очі. Ці риси слов’янської зовнішності у більшості китаянок викликають заздрість. Інші ж — співчуття. Бо для них я занадто товста при вазі 62 кілограми і надто висока з моїми 174 сантиметрами зросту”, – розповідає Юлія Хромова.

Західний стандарт краси — це дівчина з накачаними сідницями, окресленими вилицями, вигином брів, довгими ногами та пухкими губами. У китайців такий образ не викличе жодних емоцій.

“Сексуальним у Китаї вважається “дитячість”. Дитяче обличчя, великі невинні очі, як у кота з Шрека, коротенька спідничка школярки, худорлява статура, мініатюрність. Нещодавно після відпочинку в Таїланді моєму загорілому нареченому бос на роботі вручив тонік для висвітлення шкіри. До інших “must have” в Китаї можна віднести поняття крихкості. Найменший видимий мускул або кубик на животі — антисекс у азіатів. Чим миліша дівчина, тим більше вона в тренді”.

Автор: hochu.ua
Ідеал краси в Китаї: актриса Анджела Бейбі
Ідеал краси в Китаї: актриса Анджела Бейбі

Прикладом такої сексуальності азіати вважають популярну актрису Анджелу Бейбі, яку називають “китайською Кім Кардашьян”.

“V-подібне підборіддя, змінене пластикою, неймовірно великі для азіатської зовнішності очі, оксамитова шкіра і “милота” — візитні картки східної красуні. На таку хочуть бути схожими усі дівчата. Бути кавайною зовсім не погано, але чи можете ви уявити жінку за 30 в Україні у шапці у вигляді панди або з вушками зайчика. У Китаї — запросто. Лялькових китаянок я називаю “Ангел з батогом”: за дитячою невинністю ховається ще той характер. Китаянка може накричати на хлопця в публічному місці, відлупцювати його сумкою і дати стусана, якщо вже сильно заслужив”.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено