Якою буде сьогодні, 26 квітня, погода на Закарпатті. Хто нині приборкуватиме пристрасті

Сьогодні на Закарпатті буде тепло, але місцями дощитиме.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +14, удень – +21 градус. Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо  буде вкрите хмарами. Удень очікується дощ. Ввечері він повинен послабшати.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +12, удень – +19 градусів. Вранці погода буде ясною, вдень з’являться хмари, але ввечері від них не залишиться й сліду. Уночі можливий дрібний дощ. Вранці він стихне, та більше цього дня опади не розпочнуться.

У Волівці – +7 уночі і  +16 градусів удень. Вранці у Воловці погода буде ясною, вдень з’являться хмари, але ввечері від них не залишиться й сліду. Уночі, можливо, пройде дрібний дощ. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів.

У Сваляві – +9 уночі і  +18 градусів удень. Досвітні хмари звільнять вранці небо у Сваляві від своєї присутності, але вдень ненадовго з’являться, щоб ввечері знову зникнути. Уночі можливий дрібний дощ. Вранці він стихне, та більше цього дня опади не розпочнуться.

У Тячеві нічна температура становитиме +11, денна – +19 градусів. Вранці у Тячеві погода буде ясною, вдень з’являться хмари, але ввечері від них не залишиться й сліду. Уночі буде дощ. Вранці, вдень та ввечері – без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +14, денна – +21. Хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься у Перечині до кінця дня. Сильний дощ, який розпочнеться у другій половині дня, до вечора повинен послабшати.

У Великому Березному – вночі +10, удень – +19 градусів. День буде хмарним – з самого ранку у Великому Березному небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Ближче до вечора дощ, який розпочнеться після обіду, повинен послабшати.

У Берегові та Виноградові – вночі – +13, удень – +23. Небо цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний дощ.

У Міжгір’ї – уночі  +11, вдень – +17 градусів. З ранку до самого вечора у Міжгір’ї небо буде вкрите хмарами. Опади спостерігатимуться протягом усього дня. Вранці очікується дощ, у другій половині дня – дощ із грозою, якому на зміну прийде дощ.

У Рахові буде уночі +11, вдень температура підніметься до +16 градусів. Хмарна погода протримається у Рахові увесь день. Удень розпочнеться дощ із грозою, а ввечері йому на зміну прийде дощ.

26 квітня відзначається день пам’яті святої мучениці Фомаїди Єгипетської. У народі Фомаїда вважається приборкувачкою пристрастей. Наші пращури спостерігали за виділенням березового соку: якщо у берези було багато соку, вважалось, що літо буде дощовим. У цей час з’являються перші весняні квіти (при теплій весні з’являються раніше), зеленіє малина.

 

zakarpatpost.net