Якою буде сьогодні, 29 квітня, погода на Закарпатті. Чому наші предки в цей день сіяли капусту

Сьогодні на Закарпатті знову потепліє.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +14, удень – +27 градусів. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +10, удень – +27 градусів. Вже з самого ранку  розпогодиться, та ніщо більше не буде нагадувати про похмуру ніч. Без опадів.

У Волівці – +9 уночі і  +23 градуси удень. Похмурий ранок у Воловці повільно перетече у ясний день, а ввечері небо знову опиниться у полоні хмар. Без опадів.

У Сваляві – +10 уночі і  +25 градусів удень. У Сваляві хмари вранці розсіються та більше в цей день на небі не з’являться. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +13, денна – +27 градусів. Вдень у Тячеві очікується хмарність, незважаючи на те, що ранок та вечір обіцяють бути ясними. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +14, денна – +27. У Перечині протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +10, удень – +25 градусів. У Великому Березному вдень ненадовго небо стане ясним, але вже ближче до вечора його знову окупують ранкові хмари. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +3, удень – +17. Весь день буде хмарним. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +8, вдень – +24 градуси. Вранці у Міжгір’ї розпогодиться, досвіткові хмари зникнуть та до кінця дня більше не з’являться. Без опадів.

У Рахові буде уночі +7, вдень температура підніметься до +22 градусів. Увесь день у Рахові утримається ясна погода. Без опадів.

29 квітня відзначається день пам’яті святих мучениць Ірини, Агапії і Хіонії. У народі святу Ірину називали “Розрий берега”, оскільки при весняних стоках води стаються обриви річкових берегів, зсуви. Вода підмиває береги. Також святу Ірину називали Розсадницею і у цей день сіяли капусту на розсаду. Наші пращури примітили: “Якщо ярки заграють і знову замерзнуть – чекай перешкоди на врожай”.

zakarpatpost.net