Як планети впливають на здоров’я людини? Думка закарпатського астролога

[Total: 0    Average: 0/5]

Виявляється, на наше здоров’я впливає не лише генетика, не лише правильне харчування та спосіб життя, але й планети. Про це газеті «ПОРАДИ» розповіла ведичний астролог НАДІЯ БЛОНСЬКА.

– Кожна планета відповідає за певну частину тіла. Якщо планети погано розміщені, вона може бути вражена. Скажімо, Сатурн відповідає за нервову систему, кісткову, зуби, голову. Якщо він погано розміщений у першому домі, що характеризує особистість, астрологу зрозуміло, що якщо підходить період Сатурна, людину можуть боліти  зуби,нервові розлади, проблеми головою,ослаблений загальний емоційний стан. Якщо той же  Сатурн розміщений у 12-му домі, що представляє стопи, спеціалісту зрозуміло, що клієнту варто звернути увагу на ноги.

Сонце відповідає за зір і в цілому за здоров’я. Якщо воно слабо розміщене в гороскопі, людина може бути хворобливою. Меркурій відповідає за нервову систему і конкретно за наш ментальний розум. Якщо він погано розміщений, разом із Місяцем, що відповідає за свідомість, людина може мати дуже напружену нервову систему,їй варто якось розслаблятися після інтенсивного спілкування, менше контактувати, не розпиляти енергію.

Марс відповідає за травматизм. Якщо бачу наближення цього періоду, рекомендую бути обачними в дорозі. Можуть страждати вени.

Венера відповідає за жіночу статеву і репродуктивну системи і за сім’я у чоловіків. Можуть бути проблеми зі шкірою, порушення функції нирок, страждає імунна система. Вражена Венера може створити труднощі у зачатті дитини та інші.

Юпітер відповідає за жирову тканину, а тому може давати надмірну повноту, проблеми з печінкою. При неправильному харчуванні і якщо є показання ще й погано розташованої Венери, то може вказувати на хвобору діабету.

Місяць уражений може давати депресії, запори, ослаблені легені, анемію, безпліддя, застій рідини або недостатньо рідини в тканинах.

zakarpatpost.net

Comments are closed.