Закарпатка розповіла, без яких елементів ландшафтного дизайну не обійтися на ділянці

[Total: 0    Average: 0/5]

Ландшафтний дизайн – вирішення для тих, хто хоче зробити стильною та гарною територію.

Усі ми є частинкою природи і кожному хочеться мати вдома бодай  маленький живий куточок. Нехай це будуть кімнатні рослини, але все ж, вони випромінюють енергію лісу, в якому колись жила первісна людина – пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Ландшафтний дизайнер із Ужгорода Сніжана БОЙКАС  у прес-центрі закарпатської газети «НЕДІЛЯ» розповіла без яких елементів дизайну не обійтися на ділянці.

“Без архітектурних форм неможливий жоден стиль ландшафтного дизайну. Також без доріжок, газону і, звісно ж, без рослин. Як тільки все це буде виконано, ділянка відразу матиме зовсім інший вигляд. На ній вже буде приємно знаходитись. Дуже гарно виглядає альтанка, якісь підпорні стінки, штучні водойми”, – наголосила вона.

Про що просять найчастіше закарпатці?

Останнім часом  просять зробити ландшафтний дизайн з мінімальним доглядом за ділянкою. Для цього  настилається ландшафтна плівка, щоб не потрібно було прополювати потім бур’яни, площа  засипається камінцями, висаджується більше хвойних рослин, адже квітучі потрібно часто обрізати.  Також полив має бути автоматичним або крапельним. Тобто, людям потрібно щось таке, аби  на перспективу вони  мали якомога менше догляду за  територією.

zakarpatpost.net

Comments are closed.