АНОНС. Як троє закарпатських пенсіонерів ділили гумову жінку

 Чоловіки так посварилися, що справа дійшла до суду

Усі троє були пенсіонерами та вдівцями. Часто сиділи вечорами на лавиці біля будинку і обговорювали ситуацію в краї та мріяли про молодиць, пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Обкладинка свіжого номера закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Романові було 62 роки. Він пішов на пенсію раніше, бо мав таку роботу, що за вислугу років можна було скоріше піти на заслужений відпочинок. Оскільки саме в той період померла дружина, впав у депресію й жив одним днем. Про майбутнє не думав, деколи сам купував пляшку і випивав наодинці. Але поступово біль вщух і чоловік почав поволі оживати. Пенсію мав високу, тож незабаром знайшлась і жінка, готова її розділити. Анастасія була на 15 років молодшою, тому Роман розумів, що вона з ним не так через любов, як через гроші. Жінка була розлученою, тож оформляти стосунки обом не хотілося. Зустрічались вони час від часу заради приємних спільних моментів. Деколи вона залишалася ночувати в Романа, але не завжди. Та йому й цього було достатньо.

Юрієві було 67 років. Дружину він втратив давно і з тих пір не одружувався. Колись працював механіком, тож зараз деколи клієнти ще до нього зверталися. Але нечасто. Вільний час він проводив за риболовлею. Більше нічого його не цікавило. Поговорити з друзями найбільше любив про владу, яка його ніколи не влаштовувала… ну і ще про гарних молодиць. Мовляв, якими непутніми стали, лише за собою дивляться, одягаються вульгарно, а чоловіків зовсім не слухають.

«Ну й молодь пішла», – щоразу, побачивши гарну жінку, повторював Юрій.

Іван був найстаршим із усіх. Мав неповних 70. Часто хворів і з будинку виходив лише, щоб попліткувати з друзями, а також до аптеки та по продукти. Він говорив небагато, більше слухав. Розповідав хіба що про сина, який жив у Чехії і приїжджав тільки на великі релігійні свята разом із родиною.

Отже, наймоторніший і найдопитливіший із усіх Роман одного разу поїхав у справах до столиці. Там він мав зустрітися з колишнім університетським другом, купити Насті гарний подарунок та просто подивитись, як змінився Київ за останні 10 років, відколи він з Ужгорода нікуди не виїжджав.

Яку ляльку купив закарпатець? Як друзі її ділили? Чим закінчилась ця дивовижна історія?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері закарпатської газети «НЕДІЛЯ».

Купуйте свіжий номер газети «НЕДІЛЯ» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 4 травня.

zakarpatpost.net