Новонародженого місяць не виносять на вулицю. ТОП-5 фактів про Японію від нашої землячки

[Total: 0    Average: 0/5]

Українка Ольга Даншина, яка 9 років мешкає в Токіо та разом із чоловіком виховує 2-річного сина, розповіла про особливості народження дітей у Японії.

Пропонуємо дізнатися 5 фактів, які українка описала у своїй статті на сайті komarovskiy, пише gazeta.ua.

Реєстрація народження та сміттєві пакети

“Реєстрація народження проводиться в місцевому муніципалітеті. Це державна установа, яка завідує багатьма життєвими питаннями японців і іноземців. Тут реєструють шлюби, видають свідоцтва про народження, картки резидента, оформляють страховки.

Там же видають сміттєві пакети для підгузків. У деяких районах міста винос сміття платний. В залежності від виду сміття – горить чи не горить, потрібні пакети різних кольорів, які купуються в найближчому супермаркеті. Для підгузків їх видають окремо і безкоштовно”.

Безкоштовне страхування

“Крім ID всім японським і іноземним дітям видають страховку, яка є безкоштовною до 15 років. Також оформляють щомісячну матеріальну допомогу — 130 доларів на місяць до 3 років та 80 доларів до закінчення молодшої школи. Видають цілий пакет матеріалів з інформацією про всі служби для дітей і батьків: медичні установи, дитячі садочки, консультаційні центри з грудного вигодовування і виховання дітей, дитячі центри, розклад роботи центрів вакцинації і так далі”.

Центр добробуту населення

“Центр добробуту населення — це державна організація, яка займається інформуванням населення щодо різноманітних питань, пов’язаних з материнством, сім’єю, здоров’ям, а також організацією дозвілля для літніх людей. Наприклад, молоді мами можуть подати заяву на отримання помічниці по господарству. За 5-7 доларів в годину можна доручити їй прибирання, готування, покупки, супровід дітей з школи-садка. Комерційна ціна такого роду послуг, наприклад прибирання, — 50-80 доларів. Також в центрі надають список найближчих дитячих ігрових центрів, куди можна прийти з дитиною будь-якого віку”.

Перший медогляд

“Коли дитині виповнюється 1 місяць, додому приходить працівниця з Центру акушерства, грудного вигодовування та догляду за дитиною. Оглядає немовля і вводить молоду маму в курс справ. Також видає масу корисної літератури і пояснює, куди в якому випадку звертатися. Центр акушерства, консультацій з грудного вигодовування та догляду за дитиною — це невелика приватна клініка”, найчастіше вдома у спеціаліста, який має відповідну кваліфікацію. Тут проводяться пологи на дому, які приймає професійна акушерка. До неї можна звернутися для масажу грудей при застоях і запаленнях, а також за консультацією з будь-яких питань, що стосуються дитини”.

Перший місяць дитину не виносять на вулицю

“Перший місяць дитину не виносять на вулицю. Вважається, що імунітет новонародженого дуже слабкий і він легко може захворіти. Те ж саме стосується коляски — навіть якщо новонародженого і виносять, перший місяць коляску не використовують. Це пояснюють тим, що мозок занадто рухливий і будь-які струсу дуже небезпечні. Зате у всіляких перенесеннях носять вертикально з самого народження, не боячись викривлення хребта”.

zakarpatpost.net

Comments are closed.