Чи може існувати шлюб без сексу? Думка закарпатського сексолога

[Total: 0    Average: 0/5]

Є теми, які цікавлять кожного, але про які не люблять говорити. Через те, що протягом тривалого часу ціле покоління вважало, що сексу не існує, принаймні офіційно, закарпатці досі соромляться піднімати інтимні питання навіть зы спеціалістами.

Незважаючи на те, що через це руйнуються родини і в сім’ях постійно виникають конфлікти, до фахівців за порадою ідуть далеко не всі. Тому нинішнім гостем прес-центру закарпатської газети «НЕДІЛЯ» є викладач йоги та жіночих практик сексолог Альона ГОНДОРЧИН. Вона розповіла, чи може існувати шлюб без сексу.

– Так. Сьогодні у світі є навіть така тенденція, коли пари свідомо відмовляються від близькості, а живуть разом через те, що їм так зручно. Такі люди – асексуали. Причини для цього різні. Може бути невдалий перший досвід, насильство тощо. У мене була клієнтка, яка вважала секс тортурами. Вона 5 років не мала сексу, бо їй від нього було неприємно. Подружжя спало у різних ліжках, маючи дітей. Коли я запропонувала їй зробити конкретні кроки для вирішення ситуації, жінка повідомила, що не готова нічого змінювати. Отже, такі пари є.

zakarpatpost.net

Comments are closed.