Прокуратура повідомила нові подробиці у справі завідувача Хустським пологовим будинком, якого затримали на хабарі

[Total: 0    Average: 0/5]

Прокуратура домоглась обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою завідуючого відділенням Хустської ЦРЛ затриманому при отриманні 400 дол США неправомірної вигоди

Апеляційний суд Закарпатської області погодившись з доводами Хустської місцевої прокуратури, скасував ухвалу слідчого судді Хустського місцевого суду та обрав, завідуючому пологовим  відділення Хустської районної лікарні, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Затримали підозрюваного на «гарячому», при одержанні 400 дол США від місцевого мешканця за вирішення питання про госпіталізацію та прийом пологів від його дружини.

Дії лікаря кваліфіковані ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та одержання неправомірної  вигоди службовою особою.

Прокуратура звернулась до суду із клопотанням про обрання лікарю запобіжного заходу у вигляді тримання під ватрою, проте ухвалою суду першої інстанції дане клопотання було відхилено.

Відтак, не погодившись із висновками слідчого судді місцевого суду прокуратура домоглась законного рішення відносно підозрюваного у суді апеляційної інстанції.

Також, згідно рішення апеляційного суду підозрюваному визначено альтернативний вид запобіжного заходу – заставу, в розмірі майже 141 тис грн.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.