Чому закарпатець хотів відрубати голову односельчанці

[Total: 0    Average: 0/5]

Чому закарпатські сім’ї воюють між собою

Зухвалий злочин трапився нещодавно на Великоберезнянщині. Навіть не вкладається в голову, як можна таке зробити, – пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Була майже шоста година ранку. Уже світало. Але вулиці селища ще були безлюдними. До літніх закарпатців несподівано увірвалися додому 20 молодиків. Усі вони були між собою родичами. Непрохані гості мали з собою знаряддя для катування жертв – палки, металевий ланцюг від бензопили, біти та сокиру.

Вони перестрибнули через огорожу, вибили вхідні двері за допомогою сокири і перші двоє з них зайшли в будинок.

Подружжя на той час іще спало. Разом з ними у хаті знаходилися шестеро дітей, четверо онуків та шовгори.

Дмитро одразу ж накинувся на господаря, вдарив його по голові. Чоловіка затулила собою дружина, але Микола стягнув її на підлогу за волосся і там почав лупцювати. Далі так само за волосся молодик потягнув жінку у іншу кімнату і продовжував бити вже там. Перелякана Марія запитала свого ката, що він від неї хоче, на що отримала відповідь, що він прийшов для того, аби відтяти їй голову.

Ґазду ж Дмитро товк палкою так, що той упав із ліжка. Потім поволік його на вулицю. Де хотів убити. Але, не витримавши знущань, дідусь знепритомнів, тож молодик невдовзі знайшов собі інших жертв.

Тим часом до будинку почали заходити й інші члени родинної банди. Вони вривалися у всі підряд кімнати і товкли кожного, хто потрапляв під руки.

Марії дісталося й від інших – один з нападників вдарив її ланцюгом бензопили в око. Жінка втратила свідомість. Господареві ж непрохані гості зламали щелепу.

Також вони сокирою розрубали ліжко, в якому лежала дитина з фізичними вадами. А одного з синів стареньких змусили стати на коліна, погрожуючи, що вб’ють дітей. Його ж дружину катували в іншій кімнаті, а він при цьому чув, як вона кричала від болю.

Тим часом один із онуків подружжя, який залишився ночувати у стареньких, тихенько вибіг із хати і помчав за тіткою, із острахом розповідаючи, що там коїться щось страшне. Хлопчик казав, що його намагалися наздогнати, але він виявився більш спритним. Жінка негайно побігла до батьків. Побачила там страшну картину.

«Батько і мати лежали на підлозі без свідомості, закривавлені, а неподалік була приперта до стіни закривавлена і розколота дерев’яна біта. Я викликала «швидку» і почала надавати батькам першу медичну допомогу. Також дитяче ліжко, в якому спала моя дитина, було порубане, а донька лежала на підлозі біля ліжка, оскільки є неходячою. Коли наближалася до хати, побачила, як із неї виходили люди. Я заховалася, поки вони не відійшли, бо побоялася зустрітися з ними», – розповіла вона на суді.

Інший син потерпілих зазначив, що коли прийшов до тями, то почув, що хтось крикнув: «Усе. Уже всіх убили, треба йти геть». Хто саме – чоловік не знав.

На щастя, всі жертви кривавих розбірок вижили. А от зловмисникам за скоєне довелося відповісти перед законом.

Ватажка нападу, хоч він і намагався приховати свою причетність до злочину, засудили до чотирьох років позбавлення волі. Інші отримали менш суворе покарання. Утім досі залишається загадкою, для чого напали незвані гості на родину, якщо грабувати нікого не хотіли. Адже будь-які конфлікти, які виникають між односельцями, можна вирішити цивілізованим шляхом, не вдаючись при цьому до такої нелюдської жорстокості.

Дмитро ПАЛЧЕЙ, закарпатська газета «НЕДІЛЯ», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.