Гороскоп на 23 травня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп сьогодні мало підходить для рутинних занять, зате хороший як для світських заходів, так і для активного проведення часу в колі сім’ї.

Можливі різкі перепади настрою; бурхливі, але скороминучі з’ясування відносин і бажання бути в центрі подій. Рада любителям екстриму і гострих відчуттів: не забувайте про обережність, день відрізняється підвищеною травматичністю. В іншому ж підвищений емоційний фон здатний зробити цей день для вас яскравим і незабутнім.

ОВЕН

Сьогодні Овнам необхідно бути уважнішими в справах, особливо фінансових. Не виключено, що не вистачатиме інформації для вирішення якихось питань. Щоб репутація і гаманець не постраждали, Овнам не слід братися за те, що знаходиться поза їхньою компетенцією. Якщо ви в чомусь не впевнені, краще порадитися з професіоналами. А в загальному день буде позитивним.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні день Тельця переповнений емоціями! Заплакати або засміятися для нього буде легко, а ще легше – і те й інше з інтервалом в п’ять хвилин. Оточуючим, навіть найближчим людям, це може видатися трохи дивним, тим більше, що свої бурхливі емоції він здатний обрушити на їхні голови в найбільш невідповідний момент. Втім, Телець також може допомогти комусь вирішити стару складну ситуацію. І більшість емоцій цього дня таки будуть приємними.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні в голову Близнюків можуть раз у раз приходити цінні ідеї, ось тільки зірки гороскопу не радять намагатися їх здійснити. Яскрава уява буде поєднуватися у нього з практичністю, завдяки чому повітряні замки Близнюків можуть набувати, на перший погляд, цілком реального вигляду. Пофарбувати стелю в рожевий колір, влаштувати акваріум на всю стіну – ось лише скромний приклад того, які фантастичні плани можуть товпитися у Близнюків в голові. Втім, гнати ці плани від себе теж не варто. Найкраще їх запам’ятати, щоб як слід обміркувати в який-небудь інший день.

РАК

Рак буде відмінним оратором: для нього не складе великих труднощів переконати оточуючих у своїй правоті або захопити авантюрною ідеєю. Ентузіазм Рака буде заразливим, і нехай він часом схильний перебільшувати, робити поспішні висновки і приймати бажане за дійсне – що ж? Нині ідеї Рака будуть привабливі саме своєю фантастичністю. Ну а прорахувати все на калькуляторі «від і до» можна і в який-небудь інший, більш нудний день.

ЛЕВ

Сьогодні Леву не варто братися за нові проекти. День підходить для того, щоб присвятити його коханій людині, друзям, блаженному нічогонеробленню або простим радощам життя, на зразок шопінгу і розслаблюючої ванни. А ось все, що стосується роботи і більш-менш трудомістких справ, буде валитися у Лева з рук і буксувати на несподіваному місці. Саме тому зірки гороскопу радять Леву зайнятися тим, що буде виходити у нього найкраще: просто жити і радіти життю.

ДІВА

Сьогодні гороскоп обіцяє Дівам прекрасний день гармонії і любові! Вони можуть сповна відчути це, навіть якщо у них немає конкретних приводів для радості. Чиясь посмішка, погляд, натяк здатні підняти вас на вершини блаженства. Можливо також, що саме цей день подарує одиноким Дівам приємний романтичний сюрприз або багатообіцяюче знайомство. Якщо ж у Дів є кохана людина, цей день їм просто необхідно провести разом.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні запорукою успіху для Терезів є обережність. День не наділяє її спритністю і швидкістю реакції, необхідними для того, щоб впевнено орієнтуватися в ситуації. Не виключено, що хтось із оточуючих перехопить у Терезів ініціативу, скористається непоінформованістю або навіть піде на обман. Щоб уникнути можливих втрат, Терезам необхідно потроїти пильність. І не ставати учасником сумнівних схем. У загальному день буде хорошим.

СКОРПІОН

Сьогодні зірки дарують гармонію в душі. Внутрішній барометр буде показувати «сонячно», і будь-які справи вдаватимуться легко. Цей настрій здатний відбиватися на всіх, за що б ви не бралася. Можливо, що якісь питання, які обтяжували вас, нині раптом вирішаться самі собою. Крім того, зірки гороскопу віщують відмінний день для того, щоб налагодити відносини з оточуючими: при бажанні для Скорпіона не складе труднощів вразити всіх своєю чарівністю.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні ситуація може зажадати від Стрільця проявити свої професійні навички в повному обсязі. Може йтися про позаштатну ситуацію, про влаштування на роботу, про іспит або про щось ще – головне, що Стрільцю доведеться доводити оточуючим або собі самому свою компетентність в якомусь питанні. Зірки гороскопу свідчать про те, що Стрілець володіє потрібним набором знань і умінь, щоб не вдарити в бруд обличчям, так що завдання цілком йому під силу.

КОЗЕРІГ

Козероги можуть випробувати якусь спокусу. Є ймовірність того, що їм надійде приваблива пропозиція або ж вони познайомляться з симпатичним представником протилежної статі. А може, Козерогам доведеться боротися з бажанням зробити щось заборонене – наприклад, з’їсти зайве тістечко, закурити або відповісти «так». Так чи інакше, зірки гороскопу радять ретельно зважити всі «за» і «проти».

ВОДОЛІЙ

Водолію доведеться проявити всю можливу жорсткість, щоб оточуючі не навантажили його чимось. Можливо, начальству здасться, що на Водолія можна звалити ще один обов’язок або колеги раптом вирішать, що він повинен робити роботу за них. Або Водолія притягнуть до суспільно-корисної діяльності; а може бути, Водолій буде сам себе експлуатувати і підганяти! Так чи інакше, Водолію варто навчитися говорити «ні» (в тому числі і собі самому).

РИБИ

Нині день, коли Рибам варто приймати будь-які важливі рішення або робити відповідальні кроки. У вас можуть бути чудові ідеї і ви захочете негайного виконання, але краще кілька днів почекати, пам’ятаючи про те, що настануть ще кращі часи. В основному день цілком хороший – Риби можуть спокійно насолоджуватися життям.

zakarpatpost.net