Якою буде сьогодні, 25 травня, погода на Закарпатті. Яке літо навіщує небо

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті буде тепло, але місцями очікуються грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +15, удень – +25 градуси. Похмура погода буде триматися весь день, вранці очікується недовге прояснення. Ввечері, можливо, пройде дощ із грозою.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +15, удень – +24 градуси. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. З середини дня і до його кінця йтиме дощ із грозою.

У Волівці – +11 уночі і  +19  градусів удень. У Воловці хмарна погода буде триматися до самого вечора. З середини дня і до його кінця йтиме дрібний дощ.

У Сваляві – +13 уночі і  +20 градусів удень. З ранку до самого вечора у Сваляві небо буде вкрите хмарами. Удень і ввечері буде йти дощ із грозою.

У Тячеві нічна температура становитиме +15, денна – +23 градуси. У Тячеві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Удень і ввечері буде йти дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме +15, денна – +25. У Перечині ранкове прояснення не зробить великої погоди на фоні похмурого дня в цілому. Ввечері очікується дощ.

У Великому Березному – вночі +12, удень – +22 градуси. У Великому Березному протягом усього дня погода буде похмурою. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дрібний дощ.

У Берегові та Виноградові – вночі – +15, удень – +25. Весь день  буде хмарним. Удень очікується дрібний дощ, який ввечері перейде у дощ із грозою.

У Міжгір’ї – уночі  +11, вдень – +16 градусів. У Рахові протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці очікується дощ, який у другій половині дня зміниться дощем із грозами. Увечері – дощ.

У Рахові буде уночі +11, вдень температура підніметься до +19 градусів. Ясна погода протримається у Рахові зовсім недовго в ранковий час, а вже вдень небо вкриється хмарами. Без опадів.

25 травня вшановується пам’ять святителя Єпіфанія, архієпископа Кіпрського. Єпіфаній відомий як видатний церковний учитель і чудотворець. Колись помітили, якщо на Єпіфанія ранок у червоному кожусі (червоне небо під час сходу сонця), то літо буде сухим, пожежонебезпечним.

zakarpatpost.net

Comments are closed.