Погода на Закарпатті на сьогодні, 5 червня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде тепло, але місцями очікуються грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +17, удень – +26 градусів. У цілому погода очікується хмарна, лише ненадовго день порадує нас ясним небом. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +13, удень – +26 градусів.  Вже вранці небо затягнеться хмарами, які так і не зникатимуть до кінця дня. Удень йтиме дощ із грозою, якому ввечері на зміну прийде дощ.

У Воловці – +12 уночі і  +23  градуси удень. День буде хмарним – з самого ранку у Воловці небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Починаючи з середини дня йтиме дрібний дощ, який до вечора стане ще сильнішим.

У Сваляві – +11 уночі і  +24 градуси удень. Весь день у Сваляві обіцяє бути похмурим, у другій половині дня небо проясниться та незабаром знову сховається за хмарами. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дощ із грозою.

У Тячеві нічна температура становитиме +14, денна – +25 градусів. Небо, ясне у Тячеві вранці, затягнеться хмарами у середині дня та погода буде похмурою до самого вечора. Усю другу половину дня йтиме дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме +15, денна – +26. День буде хмарним – з самого ранку у Перечині небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Удень йтиме дощ із грозою, якому ввечері на зміну прийде дощ.

У Великому Березному – вночі +12, удень – +26 градусів. Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо у Великому Березному буде вкрите хмарами. Дощ із грозою, який розпочнеться у другій половині дня, до вечора зміниться на дрібний дощ.

У Берегові та Виноградові – вночі – +15, удень – +28. Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +9, вдень – +23 градуси. Ясною погодою нас цей день не порадує – хмари у Міжгір’ї закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Удень і ввечері буде йти дощ із грозою.

У Рахові буде уночі +11, вдень температура підніметься до +18 градусів. Ранок у Рахові буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Удень розпочнеться дощ із грозою, а ввечері йому на зміну прийде дрібний дощ.

5 червня вшановується пам’ять святителя Леонтія Ростовського і чудотворця Романа Углицького. На Леонтія закінчують саджати огірки. Наші пращури помітили: “Багато ґедзів у цей день – до хорошого урожаю огірків”. Якщо вранці трава пахне сильніше звичного – на дощ.

Народні прикмети на 5 червня

  1. Огірки, які висадили на день Леонтія, найкраще підходять для засолу
  2. Багато оводів 5 червня – буде багатий урожай
  3. Горобина квітне – прикмета того, що буде багатий урожай конопель.

zakarpatpost.net

Comments are closed.