Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 7 червня

День на Закарпатті був багатим на події.

Закарпатці – люди особливі і цим пишаються. Тут своя культура, своя кухня і мова, яку не розуміють в інших куточках України, – пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Тут рідний дім – усьому голова, як  хліб. Де б наші краяни не жили, завжди об’єднуються в спільноти земляків. Чого лише варте Київське закарпатське братство. Так само групуються вихідці з нашого краю і за кордоном, а в країнах Європи їх дуже багато.

Рахівським відділенням поліції Тячівського ВП ГУНП внесені відомості до ЄРДР та розпочате досудове розслідування, щодо умисного жорстокого поводження з конем у селі Чорна Тиса, Рахівського району (ч.1 ст.299 КК України).

З відповідною заявою до правоохоронців звернувся власник тварини.

Інцидент стався вчора, 6 червня, у селі Чорна Тиса. Місцевий мешканець прив’язав до свого УАЗу коня і тягав його по асфальту. Від таких жорстоких дій, тварина отримала рани.

Мешканець села Вільхівка Іршавського району тішився тим, що показував дітям те, що інші носять у штанах.

У липні минулого року побачивши неповнолітню односельчанку і розуміючи, що його ніхто не бачить, чоловік показав дівчинці свою «гідність» і за допомогою її руки спробував зробили собі приємність. Але дитина пручалася. Тож він на її очах сам почав задовольняти себе.

Улюблене місце прогулянок уже кількох поколінь ужгородців. Тут люблять проходжатися закохані, тут відпочивають після занять студенти, тут здійснюють пробіжки ті, хто веде активний спосіб життя,тут вигулюють чотирилапих улюбленців їхні господарі, тут фотографуються туристи… Романтична і гарна у всі пори року липова алея давно стала однією з візитівок столиці Закарпаття. Без неї нині важко уявити сучасний Ужгород і навіть не віриться, що на її місці колись була пустка, а замість могутніх дерев росли чагарники, пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Алея є одним з найкращих здобутків багатого на позитивні моменти  чеського періоду. Її визнано пам’яткою садово-паркового мистецтва. Простягається вона вздовж набережних Незалежності та Студентської.

В Ужгороді на ринку на Корятовича кілограм білих грибів можна купити за 100 гривень.

Журналіст закарпатської газети «НЕДІЛЯ»  купив для друзів зі Львова, які просили передати їм білі, середній кошик із дарами лісу вагою 2 кг 600 грамів за 260 гривень. Гриби гарні, ніби намальовані. І продавці нахвалювали їх, запевняючи, що росли білі прямо в серці Карпат.

Справді наші гриби люблять всюди. У інших областях скуповують їх від заготівельників тонами.

На Закарпатті цвітуть гортензії. Багато хто їх вирощує біля будинків.

Загалом гортензія – рослина для зайнятих людей. Догляд за нею мінімальний, а задоволення – величезне, адже цвіте вона довго і має гарний вигляд, цінується за різноманітність кольорів і форм суцвіть. Квітникарі кажуть, що поливати її найкраще водою, у якій протягом доби було настояно ржаві цвяхи. Така рідина укріплює рослини і сприяє їхньому буйному цвітінню.

Ужгородці нерідко виносять з будинків і залишають біля смітників не лише побутові відходи, але часто й килими, посуд та навіть меблі.

Про випадок на Минайській уже писав zakarpatpost.net.

А зараз крісло з’явилося в іншому місці.

Цікаво, хто ж сидить на сміттєвому троні неподалік шостої школи?

Можливо, хтось там відпочиває в літню спеку і чекає, поки жильці винесуть із будинків чергову порцію сміття.

zakarpatpost.net