Нелюд, що знущався на Закарпатті над конем виявився колишнім лісником

Чоловік, що познущався над твариною, за твердженнями місцевих, колишній лісівник, зараз на пенсії.

Яке повідомляв zakarpatpost.net, на Рахівщині, у селі Чорна Тиса, п’яний чоловік прив’язав коня до свого УАЗика і тягав по асфальту на очах у селян. Власник коня написав заяву в поліцію.

За інформацією Укрінформу з посиланням на правоохоронців, 6 червня, о 20 годині вечора, до поліції надійшло звернення від жителя села Чорна Тиса на Рахівщині. Чоловік звинувачує односельця у тому, що той тягав його коня по асфальту, прив’язавши до свого УАЗика. Внаслідок цього знущання тварина зазнала значних ушкоджень.

Як наголосила речниця ГУНП в Закарпатській області, слідчі поліції вивчають обставини інциденту та визначають кваліфікацію, за якою буде відкрито кримінальне провадження. Це може бути ст. 299 ККУ (жорстоке поводження з тваринами), що передбачає штраф до 50 прожиткових мінімумів або арешт до 6 місяців. Також покарання порушнику може бути у вигляді складення на нього адмінпротоколу.

Як повідомляють місцеві жителі, кінь належить багатодітній родині з Чорної Тиси. Інцидент спричинило начебто те, що кінь пасся уздовж берега річки, а ця територія належить лісфонду. Чоловік, що познущався над твариною, за твердженнями місцевих, колишній лісівник, зараз на пенсії. На фото, розміщених у соцмережі, видно, що внаслідок знущання у тварини скривавлене око, на боках – стерта шкіра. Зі слів жителів, тварина також втратила підкови.

zakarpatpost.net