Погода на Закарпатті на сьогодні, 10 червня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде спектоно.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +18, удень – +30 градусів. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +15, удень – +29 градусів.  Ввечері погода проясниться, але до цього моменту небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Воловці – +11 уночі і  +20  градусів удень. Незважаючи на ясну ніч, ранок у Воловці очікується похмурим. Хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Без опадів.

У Сваляві – +12 уночі і  +27 градусів удень. З ранку до самого вечора у Сваляві небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +16, денна – +28 градусів. Ввечері погода у Тячеві проясниться, але до цього моменту небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +18, денна – +30.

У Перечині хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +13, удень – +27 градусів. З самого ранку небо у Великому Березному вкриється хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +17, удень – +30. Протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +11, вдень – +25 градусів. Весь день у Міжгір’ї буде хмарним. Без опадів.

У Рахові буде уночі +10, вдень температура підніметься до +22 градуси. У Рахові сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Без опадів.

10 червня відзначається день пам’яті преподобного Микити сповідника. Святий Микита в народі вшановується як сторож гусей, тому по-простому його називають Гусятником. Це обрядове свято. Гуси з весни вимагають ретельного догляду, оскільки гусенята в цей час часто гинуть. Щоб врятувати їх від гибелі народ і дав їм святого покровителя. У народі вважається – якщо день тихий, то урожай буде хорошим. Слідкували також за конюшиною: “Конюшина зближує листочки – до негоди”.

Народні прикмети на 9 червня

1. День тихий і безвітряний – прикмета того, що буде багатий урожай

zakarpatpost.net