Розірвало навпіл в аварії: історія дівчини, яка зібрала себе по частинах

Вона потрапила під вантажівку, але тепер вона приймає участь у благодійних марафонах

Коллін Олександр зі США потрапила в страшну аварію. Дівчина опинилася під колесами вантажівки. Її тіло буквально розірвало на частини. Але вона вижила! Більш того, через роки зуміла пробігти марафон і тепер збирає гроші на допомогу хворим людям, пише znaj.ua.

Того дня вона каталася на велосипеді уздовж узбережжя в Коннектикуті. Це був чудовий осінній день, листя тільки почали змінювати свій колір. Здавалося, життя прекрасне! Але в один момент всю ідилію порушила вантажівка, яка мчала назустріч. Водій не помітив знаку “стоп”, він продовжував рух. Але в голові дівчини крутилася фраза: “Чому він не зупиняється?” Все сталося в одну секунду. Вантажівка збила Коллін, не встигла вона усвідомити подію, як вже опинилася під величезними колесами. Дівчина відчула жахливий тиск на спину.

В той момент Коллін подумала, що це останні моменти її життя. З її тіла стирчали кістки, всюди була кров. Навколо метушилися люди. Вони щось кричали, хтось біг за водієм, інші просили зателефонувати до швидкої допомоги. Від шоку дівчина чи усвідомлювала, що сталося з її тілом.

“Будь ласка, я тільки знайшла свою споріднену душу. Ми тільки одружилися і хотіли завести дитину. Будь ласка, не дозволяй мені померти.”

Дівчину швидко відвезли на швидкій допомозі. Протягом всієї дороги вона перебувала у свідомості. Коллін здавалося, що в її тілі не залишилося і краплі крові, а серце перестає битися. Десятки людей почали боротьбу за її життя. Протягом 20 хвилин дівчині зробили переливання, лікарі миттю почали операцію. Вона вмирала, ознак життя вже не було, але ніхто не хотів здаватися. Знову і знову її серце змушували битися. І вона вижила!

Протягом всієї операції чоловік дівчини очікував лікаря в приймальні. Він не знаходив собі місця. Справжнє диво сталося, коли Олександр відкрила очі. Вся нижня частина тіла Коллін була понівечена. Неймовірно, яким чином всі тканини вийшло зібрати воєдино. Ноги і живіт дівчини взяли на себе весь удар. Коли вона прокинулася, то побачила величезну кількість бинтів і швів. Будь-який рух завдавав їй пекельного болю.

Хотіла вже впасти у відчай, але в якийсь момент вона зрозуміла, що хоче боротися за своє життя. Олександр відчувала величезну подяку до незнайомих людей, які врятували її. Вона зрозуміла, що є заради чого старатися. Дівчина відчувала, що вона зобов’язана зробити щось позитивне, адже, якби не ці герої, її б не стало. Відразу після реабілітації Колін організувала благодійний велотурнір. В результаті дівчина зібрала понад $10 тис, а всі кошти вона направила на допомогу хворим.

Ще через дев’ять місяців вона сама взяла участь в марафоні під назвою “Супергерой” і подолала величезну відстань в костюмі Чудо-жінки. При цьому вона була на інвалідних ходунках і з колостомічним мішком, прикріпленим до живота. Свою медаль вона подарувала головному хірургу, який врятував їй життя.

zakarpatpost.net

Comments are closed.