Гороскоп на 18 червня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні день, коли концентруватися на будь-яких завданнях буде легше звичайного.

Навчання, наука, та й взагалі будь-яка розумова праця, а також діяльність, що вимагає підвищеної уважності, будуть особливо успішними.

До того ж зірки наділяють підвищеною працездатністю, що дозволяє при бажанні гори перевернути. Єдине «але»: день схиляє до зайвої серйозності, так що почуття гумору у багатьох обіцяє бути на нулі.

Цей факт вам просто необхідно враховувати в спілкуванні: необережне слово легко здатне поранити і привести до образи, ну а образи нині можуть бути дуже глибокими, загладити їх потім буде нелегко.

ОВЕН

Сьогодні зірки гороскопу радять Овну уникати занадто великої уваги з боку оточуючих. День не схиляє Овна до того, щоб він зумів проявити себе в найвигіднішому світлі, а значить, краще почекати. Зате нині – ідеальний день для того, щоб Овен подбав про свій майбутній успіх. Попрацюйте як слід над своїм проектом, приготуйте потрібні матеріали, продумайте аргументи – коли прийде час опинитися в центрі уваги, ви зумієте вразити всіх!

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні Телець має всі шанси зіткнутися з таким рідкісним і цікавим явищем, як дежавю. Його внутрішній світ, фантазії, спогади і мрії змішаються з реальністю, стираючи її межі. Не дивуйтеся, якщо ви раптом зустрінете людину зі свого минулого або ж когось, хто дуже на неї схожий. Або побачите знайомі риси в абсолютно незнайомому місці. Не тільки реальність впливає на наш внутрішній світ, а й навпаки. І нині у Тельця буде прекрасна можливість в цьому переконатися.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Близнюкам необхідно налаштуватися на роботу, проте зробити це їм буде нелегко! День зажадає від них концентрації уваги і вміння справлятися з великим напливом справ. Все це Близнюки готові продемонструвати, однак навколишні раз-у-раз будуть виводити їх із себе, заважаючи зосередитися, зробити все, що вони запланували, Близнюкам варто хоча б на годину сховатися від шуму і суєти. Тихе і затишне місце, в якому вони можуть зачинити двері на ключ, – ось все, що потрібно Близнюкам, щоб згорнути нині гори!

РАК

Сьогодні  Рак буде прагнути до щирого спілкування! Звичайні поверхневі розмови можуть його дратувати і навіть призводити до образ і сутичок. Однак якщо він хоче пізнати когось краще, зірки гороскопу радять Раку не відкладати це на інший день. Не має значення, хто це – кохана людина Рака, колега або партнер. Поговоріть з ним нині відверто, дізнайтеся, про що він думає і чого прагне. Це може стати першим кроком на шляху до ваших особливих відносин.

ЛЕВ

Сьогодні Льву може здаватися, що він всіма силами намагається уникнути конфліктів, але конфлікти самі знаходять його. Протистояння, образи на порожньому місці – все це буде пишним цвітом розквітати там, де з’являється Лев. Насправді ж причиною непорозумінь буде саме він: день обіцяє видатися гарячим на емоції, і йому достатньо будь-якої іскри, щоб запалахкотіло полум’я! Якщо Лев не хоче провести день в суперечках, йому варто спокійніше реагувати на дрібні провокації оточуючих.

ДІВА

Сьогодні зірки гороскопу радять Діві не ставити перед собою ніяких грандіозних завдань. Це день, коли їй не варто нічого доводити – ні собі, ні іншим. Якісь справи вже зроблені, а інші поки почекають. Нині зірки радять Діві взяти тимчасовий перепочинок, розслабитися і відпочити. А якщо їй не сидиться на місці, варто замість великих справ взятися за ті, які заберуть у неї мінімум душевних сил – наприклад, за домашню роботу. Або хоча б розбити один великий проект на кілька легких етапів.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні контакти Терезів з оточуючими будуть зведені до мінімуму. І винні в цьому в першу чергу самі Терези – їм буде важче, ніж зазвичай, спілкуватися з людьми. Якщо ж вони все ж змусять себе підтримувати спілкування, щось хороше з цього навряд чи вийде: їх дратівливість здатна провокувати сварки. Так що зірки гороскопу радять Терезам покладатися тільки на себе: краще всього їм в цей день будуть вдаватися ті справи, де вони діють поодинці.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіон зрозуміє зміст виразу «Все життя – театр», адже він буде грати в спектаклі головну роль! Відчуття, що він знаходиться на сцені, під світлом прожекторів, може переслідувати Скорпіона весь день, примушуючи його вести себе відповідно – тобто демонстративно. Більше того, Скорпіон здатний нині приміряти на себе трагічну роль, даючи зрозуміти оточуючим, наскільки його не цінують і не розуміють. Щоб трагедія не перетворилася на комедію, Скорпіону не слід надто вже жаліти себе – якщо привід дійсно є, нехай краще за нього це зроблять інші.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні зірки гороскопу обіцяють Стрільцю тихий день, який краще провести в домашніх турботах або ж в будівництві планів на майбутнє. Влаштуйте прибирання, розкладіть речі по поличках, а заодно приведіть в порядок свої думки. Стрільцю не завадило б підвести підсумки того, що було зроблено останнім часом, а потім продумати план дій на найближчу перспективу. А ось зіткнень з близькими людьми Стрільцю нині необхідно уникати – навіть дрібні образи здатні вилитися в важкі сварки.

КОЗЕРІГ

Сьогодні Козеріг буде відрізнятися підвищеною цікавістю і бажанням проникнути в чужі таємниці. Якщо у звичайні дні його не надто хвилює, що приховують від нього навколишні, то нині він здатний докласти чимало зусиль, щоб це дізнатися! Втім, ситуація може складатися так, що Козерог мимоволі познайомиться з чиїмось секретом або випадково вибовкає свій. Щоб цього не сталося, зірки гороскопу радять йому тримати язик за зубами і обходити пліткарів стороною.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні Водолій буде змушений згадати про фінансовий бік своїх справ і про необхідність привести їх у порядок. Це зовсім не означає, що його чекають проблеми з грошима – просто ситуація вимагатиме приділяти цьому питанню увагу. Нині хороший день для того, щоб Водолій розібрався зі своїм особистим бюджетом, порахував прибуток і склав бізнес-план на найближчі тижні або дні. Наслідуючи цю пораду, Водолій зробить правильні кроки на перспективу!

РИБИ

Сьогодні працездатність Риб може здивувати навіть їх самих, не кажучи вже про колег і близьких людей. Дивлячись в корінь будь-якої проблеми, Риби зможуть зосередитися на ній і в підсумку – підібрати до неї універсальний ключик. Наукові дослідження, навчання і взагалі будь-яка робота, що вимагає уважності й терпіння, нині буде вдаватися Рибам як ніколи. А ось настрій може давати збої: нині Риби будуть демонструвати свою дратівливість з приводу, і без.

zakarpatpost.net