Погода на Закарпатті на сьогодні, 22 червня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде тепло, але очікуються грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +15, удень – +23 градуси. Протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці очікується дощ із грозою, вдень і ввечері – сильний дощ.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +13, удень – +20 градусів.  Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці та вдень очікується дощ із грозою, ближче до вечора йому на зміну прийде сильний дощ.

У Воловці – +10 уночі і  +17 градусів удень. У Воловці протягом усього дня погода буде похмурою. Сильний дощ, який вдень прийде на зміну дощу із грозами, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Сваляві – +11 уночі і  +26 градусів удень. У Сваляві хмарна погода буде триматися до самого вечора. Сильний дощ, який вдень прийде на зміну дощу із грозами, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Тячеві нічна температура становитиме +13, денна – +21 градусів. У Тячеві протягом усього дня погода буде похмурою. З ранку і до пізнього вечора йтиме дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме +16, денна – +23. У Перечині хмарна погода буде триматися до самого вечора. Після обіду дощу із грозами, який почнеться вранці, прийде на зміну сильний дощ і продовжуватиметься до завершення дня.

У Великому Березному – вночі +11, удень – +20 градусів. З ранку до самого вечора у Великому Березному небо буде вкрите хмарами. Сильний дощ, який вдень прийде на зміну дощу із грозами, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Берегові та Виноградові – вночі – +15, удень – +23. У Береговому сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Вранці та вдень очікується дощ із грозою, ближче до вечора йому на зміну прийде сильний дощ.

У Міжгір’ї – уночі  +10, вдень – +17 градусів. З ранку до самого вечора у Міжгір’ї небо буде вкрите хмарами. Після обіду дощу із грозами, який почнеться вранці, прийде на зміну сильний дощ і продовжуватиметься до завершення дня.

У Рахові буде уночі +10, вдень температура підніметься до +17 градусів. Хмарна погода протримається у Рахові увесь день. Вранці та вдень йтиме дощ із грозою, ввечері очікується дощ.

У цей день вшановується пам’ять святителя Кирила Олександрійського. У минулі часи день 22 червня мав ще й таку назву – Кирило Кінець Весни Початок Літу. Це другий день літнього сонцестояння, і це найдовший день у році. З цього приводу наші пращури говорили, що “На Кирила сонечко віддає землі усю свою силу”. По сонцю і про погоду судили: якщо воно світить вдень ніби через оболонку – потрібно незабаром чекати на дощ.

zakarpatpost.net

Comments are closed.