Гороскоп на тиждень. 25 червня – 1 липня 2018 року. Здоров’я, любов, гроші

Розташування планет на цьому тижні привертає особливу увагу до матеріальної сфери. Виникне підвищена потреба в стабільності і безпеці. Багато хто направить свою енергію на набуття матеріального добробуту. Цей період сприяє діловим переговорам і поїздкам, але результати їх у вигляді грошового прибутку з’являться пізніше. Це сприятливий час для навчання, швидкого засвоєння інформації та набуття практичних навичок. У другу половину тижня вплив планет може викликати поспішність у вирішенні фінансових питань, хоча не виключені й неординарні рішення, які принесуть швидкий прибуток.

ОВЕН

Важливий для вас тиждень, особливо це стосується взаємодії з людьми, тривалих особистих або ділових контактів. Можуть часто виникати спірні ситуації, вирішити які без сторонньої допомоги буде важко. Не виключеною є ваша пряма або непряма участь в конфліктах, судових розглядах, ситуаціях, які передбачають вибір. Можливо, сперечатися і вибирати будете не ви, але на вас це все одно якось відіб’ється. Ви можете виступити і в якості миротворця, порадника.

ТІЛЕЦЬ

Щоб ефективно працювати, вам потрібна відповідна обстановка і відсутність напружених відносин з колегами. У першій половині тижня ви зможете просунутися вгору по кар’єрних сходах, поповнити свої знання за допомогою запозичення зарубіжного досвіду. Ви вмієте уникати непотрібної витрати часу, що також добре позначається на вашій роботі. У другій половині тижня можливе укладання взаємовигідних договорів.

БЛИЗНЮКИ

Особисте життя може мати тісний зв’язок з фінансовими або майновими питаннями. Найпростіший варіант – це спільне заробляння грошей або загальні витрати, можливі також рішення, що стосуються розподілу майна, аліментів, виплат боргів і штрафів. Не виключена спільна далека поїздка. У відносинах найважливішою стає віра в кохану людину, її підтримка при будь-яких обставинах.

РАК

Ваші доходи і витрати в повному обсязі в наших силах, частіше звичайного доведеться радитися з іншими або просити допомоги, або надавати її іншим. Можливі великі придбання для будинку або членів сім’ї, не виключено рішення спадкових питань, справ, що стосуються нерухомості або грошових вкладів. Друга половина тижня дає більше свободи, але менше підтримки, доведеться багато вирішувати самим. У ці дні буде багато можливостей для початку важливих справ, розширення бізнесу, зміни роботи.

ЛЕВ

Стан вашого здоров’я багато в чому залежить від обережності і стресостійкості. У цей період ваша енергетика досить сильна, щоб протистояти будь-якому негативу. Але якщо негативу виявиться занадто багато, тиждень може стати травмонебезпечним. Особливо обережними треба бути в другій половині тижня. Є ризик загострення хвороб печінки. Можливі несподівані прибутки і зустрічі з давніми знайомими.

ДІВА

Прагнення до кращого може бути пов’язане з вирішенням складних завдань, що віднімають багато душевних і фізичних сил. Але у вас може посилитися інтуїція, що дозволяє бачити глибинні причини того, що на поверхні. Ви зможете побачити і процеси, які ще не стали очевидними, але вони відбуваються і впливають на ваше життя. Зрозумівши це, ви зможете сильніше впливати на людей, не тільки словами, а й енергетично. Уникайте фанатизму.

ТЕРЕЗИ

Ви успішно просувається по кар’єрних сходах вгору і завжди знаєте, чого хочете. Якщо в першій половині тижня у вас заплановані закордонні ділові поїздки, то вони обов’язково будуть успішними і результативними. У другій половині проявляється схильність до ручної праці, де потрібні точність і терпіння. Ви схильні не розтрачувати свою внутрішню енергію даремно, але якщо дійсно потрібно себе проявити, то здатні стрибнути вище своєї голови.

СКОРПІОН

Можливі серйозні плани і райдужні надії, пов’язані з особистим життям. Це може бути підготовка до весілля, планування важливого сімейного заходу, спільної поїздки або переїзду. Ваші особисті успіхи можуть з’явитися завдяки підтримці з боку близьких людей, сім’ї. Особисті відносини зміцнює відповідальність і обдуманість в словах і вчинках. Старайтеся тільки, аби їм не зашкодили ваші тимчасові некеровані сплески емоцій.

СТРІЛЕЦЬ

Матеріальні блага будуть частіше притягувати ті люди, чия діяльність пов’язана з не дуже матеріальними речами: науками, мистецтвом, духовними практиками і філософськими теоріями, з усіма видами пізнання і творчого самовираження. Зрозуміло, потрібен ще й талант, і захопленість, що може привернути увагу інших людей. Але у колективі не говоріть зайвого, ваші слова з часом можуть обернутися проти вас. У особистих стосунках пануватиме мир і злагода. Настрій на цьому тижні буде романтичним.

КОЗЕРІГ

Сприятливий для вашого здоров’я період, якщо вести хоча б відносно здоровий спосіб життя. Щоб звести ризик до нуля, слід уникати фізичних і розумових перевантажень, надмірностей у їжі і питті, вживання в їжу однозначно шкідливих продуктів. Помірна фізична активність корисна, добре на вас можуть вплинути тривалі поїздки або походи, зрозуміло, з дотриманням заходів безпеки. Більш дбайливого ставлення вимагає на цьому тижні область стегон і тазу, а також печінка. У фінансовому плані поки що застій, але зате на любовному фронті на вас чекає успіх.

ВОДОЛІЙ

Тиждень може принести значні зміни в житті. Можуть з’явитися нові плани і мрії або змінитися погляди на світ і власне оточення. Можливо, вам захочеться піти від дрібної метушні життя, від обов’язків, що обтяжують вас і розширити свій особистий світ за рахунок чогось нового. Хороший час для відпочинку, в далеких поїздках слід бути обережними, тиждень непередбачуваний. Гроші у вас будуть, але не розкидайтесь ними наліво та направо. У стосунках із коханою людиною будьте більш рішучими.

РИБИ

Ви з ентузіазмом віддається улюбленій справі, вмієте працювати в колективі, завжди маєте свою власну думку і парочку прогресивних ідей в запасі. Але є небезпека, що бажання бачити себе незамінним може перерости в манію величі, а вимоги до своїх колег будуть завищеними або ж взагалі нездійсненними. Якщо ви зможете перебороти дані установки, то станете незамінним співробітником, якому не страшно доручити справу будь-якого рівня складності. Більше довіряйте рідним та близьким і пам’ятайте про відпочинок.

zakarpatpost.net

'); }
bigmir)net
хиты
'+oBM_STAT.hits+'

хосты
'+oBM_STAT.hosts+'

всего
'+oBM_STAT.total+'

'); }