Ужгородець одному знайомому зламав щелепу, іншого побив до втрати свідомості

А в дівчини забрав телефон… та хотів навіть вилити їй на голову пиво

П’ять років і шість місяців позбавлення волі та 13,5 тис. грн компенсації за моральну і матеріальну шкоду отримав ужгородець за скоєння п’ятьох злочинів. Агресивний молодик кидався з кулаками на людей, забрав у знайомої телефон, дебоширив у кав’ярнях.

Усе почалося у червні позаминулого року. Опівночі Максим (імена дійових осіб у матеріалі змінено) напав у дворі на чоловіка і добряче його відгамселив. Бив незнайомця він через те, що той не хотів віддати йому 10 тисяч гривень та телефон Lenovo A 536, який раптово припав до душі нападнику, пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Через кілька днів на вулиці Загорській о 4 годині ночі він після сварки побив знайомого. Лупцював його так, що навіть зламав щелепу.

«Тієї ночи ми з друзями виїхали з нічного клубу і зайшли в магазин купити цигарки. На вулиці побачили знайомих, серед яких був і Максим. Усі чомусь були агресивно налаштовані. Задля уникнення конфлікту я попросив відійти подругу. Але раптом Максим мене вдарив. Усього він наніс мені три удари, внаслідок чого я отримав перелом щелепи. Його я не бив, тож і чому він повівся так – не розумію», – розповів потерпілий Андрій.

Кілька місяців Максим жив без пригод, але вже у грудні знову вирішив пошукати гострих відчуттів та відчути приплив адреналіну. Знаходячись в приміщенні лото-клубу, він виманив від знайомої телефон Samsung GalaxyJ5. Дівчині ж пояснив, що хоче лише зателефонувати подрузі. Проте з мобільним зник… так і не повернувши його.

Видно, вже дуже він йому сподобався, якщо так молодик зробив із жінкою, при чому – шляхом обману.

Проте того ж вечора у одній із кав’ярень Ужгорода Анжела побачила злодія. Було близько 17.30 годин.

За словами свідка події, дівчина через знайомого просила Максима віддати телефон. Але він повідомив, що поверне його після того як вона дасть йому гроші. Хотів навіть вилити їй на голову пиво, намагався вдарити бокалом, але вона ухилилася і спробувала вдарити його. У відповідь закарпатець витяг її з-за столу за капюшон, нахилив вниз головою і так «в’їхав» їй в обличчя кулаком, що спричинив нещасній розлади здоров’я, пошкодивши ліве око.

А вже через два дні Максим зав’язав нову сутичку. Конфлікт виник через шапку, яку Максим забув у машині Руслана. Чомусь хлопець відмовився її повернути. За це молодик так ударив його в обличчя, що той втратив свідомість.

Утім діяти безкарно до безкінечності ужгородець не зміг. Усі його жертви звернулися до поліції. Тож врешті-решт за агресивну поведінку довелося постати перед судом.

Свою провину Максим визнав лише частково, проте за свої дії йому усе ж довелося понести покарання.

Сергій ОРОС, закарпатська газета «НЕДІЛЯ», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.