Чоловіків завжди цікавлять гроші. Питають, де можна заробити. Із якими питаннями найчастіше звертаються закарпатці до астролога

Сьогоднішнім гостем прес-центру закарпатської газети «НЕДІЛЯ» є ведичний астролог із Ужгорода Надія БЛОНСЬКА. Вона розповіла із якими питаннями найчастіше до вас звертаються закарпатці?

“Із різними. Найчастіше, звичайно, молоді дівчата з питанням, коли вони вийдуть заміж, який у них буде чоловік, але що найбільше тішить, останнім часом усе частіше звертається молодь із питанням, яким є моє призначення в житті, – наголосила спеціалст. –  А це – головне, що можна побачити у карті людини, адже ми приходимо в життя для того, щоб щось, як я вже казала, відпрацювати, виправити, реалізувати. Ми ж щасливі саме тоді, коли працюємо і отримуємо задоволення від роботи. Можна, наприклад, просто продавати ковбасу і радіти цьому, що своєю працею годуєш людей, спілкуєшся з ними. Або, скажімо, вчителька працює у школі і почувається нещасною. Які ж вона може дати дітям знання, якщо  не любить ні дітей, ні свою роботу? А чому вона обрала таку професію? Мама порадила, подруга туди теж пішла і т.д. Тож після консультації, люди часто переглядають свої можливості в реалізації тієї чи іншої професії, йдуть здобувати інші навички, розвиваються і змінюються, а відтак  і життя в них налагоджується, стає цікавішим і більш повноцінним.

Ще часто звертаються дівчата і  питають про весілля. При складанні натальних карт наречених можуть бути якісь не дуже позитивні моменти щодо подальшого спільного життя, але якщо вибрати сприятливий час для створення родини,  стосунки можуть розвиватися більш гармонійно, тобто заручитись підтримкою благодійних  планет А можна навпаки вибрати собі день, який призведе  до руйнування відносин. Наприклад, раніше весілля часто робили виключно в суботу. А це – день Сатурна, який у астрології є планетою страждань, розчарування, смутку, хворих і старих людей. Тож як можна у день печалі робити весілля? Тому і виходить,  подружнє життя наперед  приречене на рутину, без особливої радості і насолоди. Хоча однобоко, звичайно, таке  судження приймати не можна, тому що ми отримуємо те, що заслужили за наслідками санчіта-карми. Я зараз усім своїм клієнткам раджу одружуватись у ті дні, які є сприятливими для хороших починань. Адже є сприятливі і несприятливі дні . А саме  –  одружуватися варто у п’ятницю, адже цей день пов’язаний із Венерою, що є символом кохання, відповідає за комфорт, кохання, прибуток, матеріальний достаток та розквіт у всіх сферах. Це жіночий день, а тому  саме в п’ятницю добре планувати все, що стосується жіночої краси: процедури догляду за собою, відвідини перукаря, купувати нову білизну, парфуми, одяг, романтичні зустрічі, вечері у колі рідних і дорогих серцю людей, походи у театр та дівочі вечорниці. Також варто одружуватися в четвер, покровителем якого є Юпітер, що відповідає за духовний розвитоок, мудрість, родинні традиції. Шлюб, укладений у цей день несе в собі енергію добра, святості, відповідальності та чистоти. Або ж  можна ставати на рушничок щастя у день Меркурія – середу. Цей день відповідає за інформацію, знання, легкість, гумор, дає змогу пристосовуватись до обставин.. Така родина завжди буде вдосконалювати свої відносини, любити подорожі на прогулки, спілкування та розширювати свій світогляд у різних напрямках. Непоганим днем для починання усіх сімейних та жіночих справ є понеділок – день Місяця. Це нічне світило відповідає за такі якості, як жіночність, мрійливість, ніжність і здатність до співчуття, інтуїцію, гостинність, це показник Мами. А тому по понеділкам дуже добре проявляти турботу, ввічливість, чуйність, відвідати Маму, провести з нею час.

Або ж приходять до астролога і просять підібрати вдалий день для операції. Тому наголошую, що такі процедури рекомендовано проводити у  вівторок, або у суботу, Вівторок – день Марса, який відповідає за всі види агресії, насилля, за колючі і ріжучі предмети, травми і травмування, ментальну  активну енергію та здатність до практичного втілення різних ідей.

Субота – день Сатурна, який також пов’язують із хворобами, стражданням, допомогою. Сатурн примушує змиритись з чимось, прийняти те, що важко прийняти.

Основним тут є те, що як планові операції, так і весілля підбирає астролог, виходячи з індивідуальної натальної карти людини, враховуючи відповідні транзити /рух/ планет в певний час.

Також часто приходять чоловіки. Їх завжди цікавлять гроші. Питають, де можна заробити. Тут також можна подивитися, до чого людина має хист і дати цінні поради.

Ще, що важливо, жінок часто цікавить, чи буде у них другий чоловік. Чоловіки ніколи такі питання не задають. Тож я завжди пояснюю, що ми отримуємо те, що заслужили раніше. Хто заслужив бути багатим, буде ним неодмінно, і  тенденції звідки, коли і яким чином прийдуть фінанси  також можна побачити в натальніій карті.  Кому приготувала Доля декілька шлюбів,той буде проходити уроки по відносинам і сімейним стосункам для того, аби покращити, розвинути себе у цій сфері.

Тому, як бачимо, астрологія – дуже корисна наука.

Також завдяки астрології можна передбачити сприятливий і несприятливий період у житті людини. Наприклад, приходить людина і розповідає, як у неї все було чудово, але зараз чомусь нічого не клеїться. Астролог же може побачити такі періоди і дати певні поради. Такий період неодмінно мине і після нього прийде успіх”.

zakarpatpost.net

Comments are closed.