В Ужгороді на кладовищі живуть діти-мауглі. ВІДЕО

[Total: 0    Average: 0/5]

Хлопчики не вміють говорити, лише видають дивні звуки, не знають навіть скільки їм років. Вони спостерігають за похованнями і це для них – найбільша радість із усіх можливих. Могили ніби стали для дітей пісочницями, а похорони – розвагою.

Ужгородка Тетяна Серветник випадково знайшла дітей і була вражена побаченим.

«Перед Пасхою я ходила прибирати могилу мами і побачила їх. Тоді саме ховали молодого хлопця. Було дуже багато людей, які плакали і діти на це дивилися. Вони були без батьків, брудні і трішки неохайні, – розповіла жінка. –  Мені стало дуже шкода хлопчиків, що вони щодня дивляться на таке. Я намагалася з ними поговорити, та вони не відповідали. Не казали навіть як їх звати. Але заговорити вони могли б, якби їх цього навчили. Живуть діти поруч із кладовищем. Я питала у сусідів про родину. Жінка сказала, що сім’я непогана, не питуща, мама не працює, а бабуся – прибиральниця в школі, два дорослі брати працюють і скандалів уже немає».

Тетяна захотіла на власні очі глянути, що ж відбувається в тому дивному будинку, попросила чоловіка купити продуктів і передати їх батькам хлопчиків, але в хату його не пустили, хоч пакунки і забрали.

Що ж відбувається в цій дивній родині? Чому маленькі мауглі живуть серед мерців? Як пояснять це рідні?

Це з’ясовували журналісти програми «Говорить Україна».

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено