Погода на Закарпатті на сьогодні, 3 серпня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде тепла сонячна погода.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +19, удень – +30 градусів. Вдень хмари з’являться на небі лише тільки для того, щоб ввечері розсіятися. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +18, удень – +30 градусів. Нічні хмари звільнять вранці небо у Хусті від своєї присутності, але вдень ненадовго з’являться, щоб ввечері знову зникнути. Без опадів.

У Воловці – +15 уночі і  +25 градусів удень. У Воловці очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб ввечері знову очиститися. Без опадів.

У Сваляві – +15 уночі і  +27 градусів удень. Ранок та вечір у Сваляві будуть ясними, вдень очікується хмарність. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +18, денна – +29 градусів. Ранок та вечір у Сваляві будуть ясними, вдень очікується хмарність. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +19, денна – +30. У Перечині ясна погода очікується вранці та ввечері, а вдень небо можуть затягнути хмари, проте ненадовго. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +16, удень – +28 градусів. У Великому Березному ясна погода очікується вранці та ввечері, а вдень небо можуть затягнути хмари, проте ненадовго. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +20, удень – +31. Вранці небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +13, вдень – +26 градусів. Похмура погода буде триматися у Міжгір’ї весь день, вранці очікується недовге прояснення. Без опадів.

У Рахові буде уночі +12, вдень температура підніметься до +22 градусів. Вранці у Рахові небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Без опадів.

У цей день вшановується пам’ять преподобного Семена і пророка Єзекіля. У народі Семена називали Літопроводцем, оскільки він літо проводжає. За повір’ям, літо має закінчитися після обіду. Наші пращури примітили, яке третє число серпня, такий і жовтень. А якщо цей день буде вітряним, то зима буде достатньо холодною.

Народні прикмети на 3 серпня

  1. Гроза на Насіння – осінь буде довгою
  2. Голосно кричать сороки 3 серпня – буде дуже тепла погода взимку
  3. Великі купи на мурашниках – чекай холодної зими
  4. Сильні роси 3 серпня – буде поганий врожай льону
  5. Якщо людина народилася 3 серпня, то його талісманом є соняшник. Кажуть, що такі люди, за прикметами, завжди прагнуть йти по сонцю точно так само, як і зазначений квітка.

zakarpatpost.net