Чому закарпатка переконана, що вона – провидиця у класичному значенні цього слова

[Total: 0    Average: 0/5]

Часто бачу долі людей, їхні минуле й майбутнє. Не буду прикидатися, що завжди мені все це вдається. Деколи життя застилає від мене цю інформацію або ж доля людини може в будь-який момент змінитися. І тоді я кажу, що поки невідомо, що робити далі, пише популярна на Закарпатті газета «ПОРАДИ».

Варіантів справді буває безліч. І в кожному випадку треба дивитися на конкретну людину. Я вам скажу, що двох однакових доль не буває, хоча інколи нам здається, що вони схожі одна на одну. Але все це я кажу тут не для того, щоб робити собі рекламу. Я навіть не буду називати свого прізвища чи адреси. Справа в тому, що я хочу тут не заявити про себе. Насправді мені дуже хочеться розказати про одну дуже важливу річ, на яку люди дуже часто зовсім не звертають уваги.

До мене звертається багато знедолених. Одних обсіли хвороби, інших – плітки, ще інших – нестатки чи невдачі. Але є все ж і певна закономірність, яка характерна буквально для кожної людини на землі. Я хочу зараз про це розказати.

Одного разу до мене прийшла жіночка. І вже з порогу розплакалася. Вона повідала мені про те, що діти виганяють її з хати, а чоловік – зраджує. Бідолашна жінка навіть не чекала, що я сама розкажу їй про її минуле та майбутнє. Вона хотіла порадитися.

Іншим разом до мене завітала жінка з неабияким достатком, яка не могла мати дітей. Вона довго лікувалася у найкращих клініках нашої країни та за кордоном. Роки збігали, але вона так і не могла завагітніти.

Ще іншим разом до мене прийшли літні люди і сказали, що їх сину загрожують. Якісь молодики погрожували розквитатися з його рідними.

Ще один випадок – чоловік, якого з’їдав рак. Його дружина ладна була віддати мені усі свої статки – тільки б врятувати коханого. Вона стояла переді мною на колінах і чекала від мене хоч якесь обнадійливе слово.

Я буду й далі наводити ці випадки, бо це важливо. Родина, яка потрапила в аварію і після них залишилося двоє дітей та бабуся. Та бабуся і прибігла до мене у надії на те, що я допоможу її синові та невістці, від яких уже відмовилися всі лікарі.

Одного дня у мене на порозі виросла дівчина, яку обдурив її хлопець. Одружитися обіцяв, оточив турботою і обсипав компліментами. Але коли вона завагітніла, він утік і наказав більше його не турбувати.

Ще в одній сім’ї постійно стояли сварки і не було ні однієї спокійної хвилини, аби вони відпочили від чар.

Знаєте чому я вам розповідаю усі ці історії?  Бо всіх їх об’єднувала одна і та ж сама причина. Причиною було те, що колись у їхній родині було дуже погано з кимсь з їхнім родичем, а вони знехтували цією людиною. Так, в одній родині був інвалід, на якого всі махнули рукою. І майже забули про нього. Інший був алкоголіком, якого всі вже вважали пропащим. Що в одній родині родичі відібрали маєток у однієї із сестер.

Але ж у всіх цих випадках люди не звертали увагу на родича, який і був причиною їхніх нещасть. Вони вважали, що та людина сама має нести свій хрест. А у них і без того досить клопотів. Але, люди мої дорогі, найбільша сила, яка живить нас у цьому світі – це рід. Якщо в ньому щось негаразд, то кожен з цього роду несе відповідальність за таку прикрість.

Немає такого, що ви – білий і пухнастий, а якийсь там  ваш двоюрідний брат – пияка і ви не маєте до цього ніякої причетності. Насправді між вами існують такі тісні кармічні зв’язки, які будь-якої миті можуть завдати болю і вам.

А часто хтось із роду – за Божим провидінням – і бере на себе гріхи усієї родини або когось із її членів. І, можливо, поки ви зверхньо будете дивитися на цю людину, вона якраз несе і ваш хрест.

Тому, якщо у вас якісь великі невдачі чи до вас прийшло горе, чи хвороба, чи нестатки, – озирніться довкола. І переберіть кожну людину з вашого роду. Подумайте,  хто з них страждає найбільше. Або ж хто оступився. Допоможіть цій людині.

А ще неприпустимою є сварка між найріднішими. І не думайте обдурити себе, будь ласка! Бо це колись обернеться для вас хворобою чи іншою бідою. А коли біда не впаде на вас самих, вона наздожене ваших дітей чи внуків. І навряд чи ви їм бажаєте такого майбутнього.

Не дивно, що саме між родичами бувають найбільші вороги, адже рід ставить перед нами найбільші кармічні завдання на землі. Слава Богу, якщо ми бачимо ці завдання і розуміємо, що нам треба виправити.

Можливо, родич, який з нами зараз ворогує, ще й не готовий до примирення, але ж це не має ані найменшого значення. Бо головне – пробачити його, щодня бажати його сонця та радості. Вже хай Бог турбується про те, щоб ця людина колись прийняла цю радість, яку ви посилаєте до неї.

Олена ПОП, газета «ПОРАДИ», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.