Яку віддалену роботу пропонують закарпатцям

Останнім часом серед українців популярною стає віддалена робота. Таким чином, не виходячи з дому, можна заробляти гроші.

Зазвичай спеціалісти, що працюють віддалено, отримують зарплату вище середньої, пише Work.ua.

Розробники

Розробники можуть отримувати більше 15 тис. грн. Пропозицій віддаленої роботи вистачає. Як для web-програмістів, так і Android-розробників.

Копірайтери

З дому можуть працювати фахівці з написання рекламних та інформаційних текстів. Часто їм платять більше, ніж тим, хто працює в офісі. Крім того, копірайтери без роботи не залишаться . Адже необхідність у текстах тільки зростає.

Дизайнери

Пропозицій віддаленої роботи для дизайнерів можна знайти безліч. Це графічні та web-дизайнери, художники та шанувальники фотошопа. Щоправда, щоб працевлаштуватися потрібні відповідні знання і досвід.

Менеджери з просування у соціальних мережах

Таким фахівцям не потрібно місце в офісі. Вони можуть працювати на будь-якій відстані. Для них є безліч варіантів для фрілансу. Майже кожному сучасному бізнесу потрібен smm-менеджер.

Оператори кол-центру

Навіть оператори кол-центру можуть працювати віддалено. Адже вони консультують клієнтів у телефонному режимі. Тому в офісі з’являтися не обов’язково. Після невеликого навчання роботодавці обіцяють стабільний заробіток і можливість працювати з дому.

Нагадаємо, що за даними закарпатської газети «Робота та навчання», у середньому розмір оплати праці серед вакантних посад 5-7 тисяч гривень. Саме стільки готові платити бетонярам, касиру обмінного пункту, водіям, прибиральниці, продавцям, кредитним експертам.

Крім того, адміністратору на рецепції в фітнес центрі, швачкам, операторам комп’ютерного набору,  пропонують 8 тисяч гривень.

Проте є й більш високооплачувані пропозиції.

Наприклад, продавцеві консультанту зоомагазину в Ужгороді та Мукачеві пропонують 9 тисяч гривень на місяць,  так само і комлектувальнику бензо та електроінструментів в Ужгороді, експедиторам та фарбувальникам автомобілів  в Ужгороді – 10 тисяч, а трактористу в фермерському господарстві у Мукачівському районі –  від 10 до 25 тисяч гривень,  колористу з підбору авто фарб від 10 до 16 тисяч гривень.

Також у газеті «Робота та навчання» є пропозиції роботи за кордоном та в Києві. Зарплати там пропонують значно вищі, але оскільки це за межами області, такі вакансії до ваги ми не брали.

zakarpatpost.net