АНОНС. Хто в Закарпатті прикриває чиновників-хабарників

Як обласна влада прикриває закарпатських чиновників-хабарників

І кому вигідно приховувати правду про масштабне знищення лісів 

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Справжні чудасії відбуваються протягом останнього часу на Закарпатті. Управління боротьби з економічною злочинністю інтенсивно затримує чиновників-хабарників. Справді, треба віддати належне цій структурі, працює серйозно, виконуючи дуже неблагородну, але надзвичайно потрібну роботу, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Отже, останніми часом під час отримання хабарів вдалося застукати на гарячому і лікарів, і директорів, і чиновників різного рівня. Утім деякі з них наразі вже знову займають керівні посади, а репутацію окремих взялася «відбілювати» обласна влада.

Мова йде про голову Виноградівської РДА.

На Виноградівщині все почалося з того, що директори шкіл збунтувалися проти начальника управління освіти, якого звинуватили в корупції, і вимагали його звільнення.

«Головна увага нового начальника прикута до зміни постачальника продуктів харчування. Ведуться переговори з директорами шкіл. Хто відмовляється від пропозиції змінити постачальника, отримує погрози про майбутні перевірки організації харчування, які він не пройде. Директори пояснюють начальнику, що в школах батьки платять за харчування і мають право вибирати постачальників – не діє. Він відповідає: «Мені не потрібні такі директори, які не підкоряються мені і не можуть вирішити ці питання». Повідомлено, що є постачальник, який буде найкращим, а хто його підтримає, той проблем мати не буде, хто проти – будуть мати серйозну перевірку. Це є прямими корупційними проявами та залякуванням», – йдеться у зверненні педагогів до Міністерства освіти і науки України.

Відтак 2 серпня оперативники затримали голову Виноградівської районної державної адміністрації під час отримання чергового траншу хабара у розмірі 8 тисяч гривень.

«Правоохоронці встановили, що посадовець організував «схему» хабарництва. За укладання договорів на виконання робіт, послуг за бюджетні кошти без відповідного погодження вимагав та отримував від представників бізнесу неправомірну вигоду. У даному випадку за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів відповідно до виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти останній отримував у декілька етапів», – йдеться у повідомленні Національної поліції України.

Чому хабарником цапом-відбувайлом зробили іншу людину? Чому вдла захищає вибраних підопічних?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 16 серпня.

zakarpatpost.net